anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paypal jak wypłacić pieniądze ?

Witam,

 

Otrzymałem zapłatę w euro na konto paypal. Teraz te euro chciałbym wypłacić na moje konto bankowe w euro.

Czy jest taka możliwość ?

 

Pytam ponieważ jak daję wypłać środki, ustwiam konto w euro aby przelać euro to system mi przelicza to na złotówki - a wiadomo jaki kurs ma paypal (taki że nie opłaca się tego przewalutotwywać) Wolę euro.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Dot.: Paypal jak wypłacić pieniądze ?

Z Paypala mozna wyplacic tylko w rodzimej walucie w Twoim wypadku w zlotowkach.

 

Mozesz  to saldo trzymac i uzyc w przyszlosci na zaplate za cos w tej walucie lub wymienicz kims ale jesli temu komus ufasz.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Paypal jak wypłacić pieniądze ?

Czyli z tego wynika, że pomimo, że mam na koncie PP pieniądze w EURO to mogę je wypłacić tylko w ZŁ na moje konto.

Jest to bardzo, bardzo niekorzyste dla mnie ponieważ płacę dwa razy haracz dla PP. Pierwszy jak klient wpłaca mi pieniądze (pobierana jest prowizja) Drugi jak chce wypłacić te pieniądze na konto bankowe (złodziejski kurs) - I jak tu być konukrencyjnym na rynku DE skoro niemcy lubią PP a ja za usługę płatności w PP muszę doliczyć koszty prowizji (bo inaczej mi się to nie będzie opłacać)

 

W związku z tym mam kolejne pytanie. Jak ja teraz przeleje te 200 euro do innego użytkownika to ja czy on zapłaci prowizję od otrzymanych pieniędzy ?

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Paypal jak wypłacić pieniądze ?

Nie zaplaci jesli przelejesz w opcji  "dla znajomych"

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź