anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayPal dalej szaleje z blokadami....żegnamy Ebay.

PayPal szaleje z blokadami ...od czasu odłączenia z Ebay cyrk dosłownie. Wczoraj kolejna blokada na koncie tym razem 3085zł powód "oczywiście bezpieczeństwo" :)) A ja Wam mówię "lokaty dobowe" PAYPAL.

Jakie to bezpieczeństwo blokować mi co tydzień kwoty powyżej 400zł skoro mam kilkaset samych pozytywów ?.

 

Cóż kasa zwrócona kupującemu i podesłałem link z Allegro.

Gotowe.

 

Przez tych z PayPal baaaardzo szybciutko stracicie sprzedających.

Zapowiadało się tu nieźle ale nie mam zamiaru się martwić o przepływ gotówki.

Właściwie rzegnam się z Ebay a tym bardziej PayPal.

Powodzenia.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Dot.: PayPal dalej szaleje z blokadami....żegnamy Ebay.

Tia....towar dostarczony,komentarz pozytywny i nadal blokada a Pani z PayPal pisze że zgodnie z NOWYMI wytycznymi nie może zwolnić środków mimo że wcześniej nic o tym nie wspominali przed okresem 21 dni.....zwykły zabór mienia drodzy Państwo.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: PayPal dalej szaleje z blokadami....żegnamy Ebay.

Pay Pal blokuje środki tylko świeżym użytkownikom( poniżej 25 sprzedaży w danej kategorii)

kwoty powyżej 100 USD sa blkokowane na 21 dni i trzeba tyle odczekać

kwody do 100 USD mozna wnioskowac o wcześniejsze zwolnienie środków 3 dni po doręczeniu przesyłki

 

 

Polecam kontakt z helpdeskiem(telefonicznie) Paypal - oni niczego nie robią automatycznie , o wszystko trzeba sie upominać.

ale za to działają szybko

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: PayPal dalej szaleje z blokadami....żegnamy Ebay.

Ja mam 251 pozytywnych komentarzy 100% i też mi zablokowali kasę.

 

Wymyślili sobie darmowy sposób na  tani kredyt kosztem sprzedających.

 

Ponadto z wylicytowanej kwoty na konto w polskim banku dotarło o 43% mniej kasy (po wszystkich przewalutowaniach i prowizjach) . To jawny rozbój w biały dzień.

 

 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź