PAYPAL

arpiarta
Użytkownik

Witam


Czy aby zarejstrować się w PayPal  i dokonywac przelewów wystarczy zwykłe konto bankowe ? , czy potrzeba coś więcej ? jakieś karty kredytowe ? ...itp ?


z góry dziękuję za odpowiedź .


pozdrawiam

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

PAYPAL

zależy....


 


jesli bedziesz tylko kupować wystarczy zarejestrować na paypal i przelewać kasę ze swojego konta na paypal


 


w tym celu wybierasz zakładkę dodaj środki


 


tylko dane muszą być takie same i  na koncie bankowym i podczas rejestracji na paypal


 


jeśli jednak bedziesz sprzedawał to niestety ale tu również trzeba się zweryfikować czyli dodać karte kredytową lub debetową (każdą która posiada 3 ostatnie cyfry za paskiem magnetycznym) musisz mieć na karcie minimum 6 i pół zeta


 


napisz co chcesz jeszcze wiedzieć bo pytanie jest zbyt ogólne 😄

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

PAYPAL

*lady_christine*
Użytkownik

Nie trzeba mieć karty kredytowej. Ja mam tylko konto bankowe i sprzedaję, tylko dodatkowo trzeba było się zweryfikować jako sprzedający.

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

PAYPAL

arpiarta
Użytkownik

Bardzo dziękuję za informację !


jak na razie wszyscy specjaliśći od informacji bankowych napisali wszystko tylko nie to co mnie interesowało najbardziej , czyli że  jednak  jest niezbędna karta kredytowa , pojawiają się też nazwy rachunek bankowy ale co się pod tym kryje ? nie mam pojęcia ?, do tej pory na pewnym portalu zaczynjącym się na "a" wszystko było proste przelew na konto i po sprawie a tu sytuacja przez ten paypal komplikuje się z minuty na minutę 😞


jednym słowem bez karty nie mam co zakładać konta bo chodzi mi głownie o sprzedaż.....problem w tym że aby założyć kartę trzeba mieć satałe dochody , a przy moim wolnym zawodzie to czysta abstrakcja 😉  jednym słowem patowa sytuacja ;-I


Tak czy inaczej wielkie dzięki !


pozdrawiam

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

PAYPAL

arpiarta
Użytkownik

Witam


również dziękuję za informację !


co to znaczy zweryfikować ? pojęcie dla mnie obce jak do tej pory .....


pozdrawiam

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

PAYPAL

*lady_christine*
Użytkownik

Tu masz wszystko jasno napisane:


http://pages.ebay.pl/help/sell/questions/sell-requirements.html



Nie musisz mieć karty kredytowej, wystarczy rachunek bankowy. Ja tak mam i sprzedaję.

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

PAYPAL

arpiarta
Użytkownik

ok, super informacja ...:-) bardzo dziękuję  !


zobaczymy co "wyjdzie w praniu "


dziękuję w ogóle za expresową odpowiedź


pozdrawiam !

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź