Płatność na ebay przez Nochex

Cześć. Czy ktos z Was wie czy można używać Nochex w serwisie Ebay zamiast paypala ? Dziś niby otrzymałam płatność za przedmiot z nochex bank transfer ale jest tam taki warunek ze pieniądze wpłyną na moje konto dopiero jak prześle im nr śledzenia paczki, czyli najpierw wysyłka później kasa. 🤔🤔🤔 Myslicie ze to wałek ?
Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Płatność na ebay przez Nochex

Oczywiscie ze  wałek. Aha, wysylka a pieniazki pozniej i jeszcze przez bank wiec szukaj wiatru w polu. Nawet Ebay nie pomoze.

 

Tylko przez paypal i wpierw pieniazki a wysylka po zaksiegowaniu.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Płatność na ebay przez Nochex

Napisałam ze jeżeli chce telefon to niech wpłaci pieniądze przez paypal, odpowiedział ze Ok ale znowu wyszła jakaś dziwna sytuacja, pieniądze na paypalu się nie pojawiły, dostałam emaila niby z paypal który odnalazłam w spamie treści...
Szanowni Państwo: otrzymałeś płatność w wysokości 600,00 GBP od Revona Reddy (rev7484758@gmail.com) Możesz teraz wysłać przedmiot. Status płatności kwalifikujący się do ochrony użytkowników OCZEKUJE 95% Oczekuje na dowód wysyłki od sprzedawcy UWAGA: Zastosowano Politykę ochrony użytkownika (UPP), płatność ta nie zostanie wyczyszczona lub nie pojawi się w historii płatności PayPal, dopóki nie potwierdzimy dowodu wysyłki. Użytkownik musi wysłać numer śledzenia / numer referencyjny do tego powiadomienia o płatności... Jak mam wysłać przedmiot jak nie mam tych pieniędzy na koncie paypal No bez jaj
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Płatność na ebay przez Nochex

To jakis Polak bo polszczyzna nawet poprawna (zwykle te emaile roja sie od bledow). Zobacz czy nadawca faktycznie jest Paypal (najedz myszka na adres nadawcy).


Przeslij ten email do spoof@paypal.com to moze zapobiegniesz naciaganiu innych.

Nawet jesli zaplaci (tylko po zalogowaniu na www.paypal.pl) to zastanowilbym sie bo tego typu kupujacy moze otworzyc spor ze otrzymal telefon niezgodny z opisem i... klopot z ktorego sprzedawca bardzo rzadko wychodzi zwyciesko. Niepotrzebne ryzyko.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź