Nietykalny ebay

Może oszukiwać,pobierać nienależne opłaty,wstrzymywać wypłaty,kroić sprzedawców na wysyłce,itd-żadne zasady oprócz zysku ebay nie obowiązują,bo to jankeska korporacja ponad prawem w państwie prawa i ...sprawiedliwości.Nawet komentarze krytykujące w innych postach zablokowane.Pazerni jankesi biorą prowizję-licząc spread,jak w najlepszych domach aukcyjnych-tyle,że tam dom aukcyjny robi wszystko a wystawiający bierze czystą kasę.

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Nietykalny ebay

no to czego tu jeszcze jesteś?

patrzac na twoje wypowiedzi to jakąś trucizną tu jesteś. Wystawiać za setki tysiące w PLN. To trzeba mieć coś nie tak z deklem. Nie nadajesz się tutaj.

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Nietykalny ebay

Bo tak mi się chce.Napisz do obsługi,że się nie nadaję do ebay-moja kasa z prowizji od sprzedaży i wysyłki jakoś im pasuje.To co wystawiam zostało kupione za moją ciężko zarobioną wcześniej kasę,nie ukradzione czy znalezione lub z recycling-u,coraz wyższe opłaty bardzo mnie bolą .Jak ci się tak podobają nowe płatności ebay to pisz im pochwały,mi się ta nowa pazerność ebay i obsługa z Bangladesh nie podoba i będę krytykował póki pozwolą.Chętnie bym wyszedł z ebay na inny portal ale razem z MOIMI opiniami. 

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Nietykalny ebay

Masz rację Kano13, nie przejmuj się Tmaciejewskim.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Nietykalny ebay

Niestety opini nie mozesz przeniesc na inny portal ale mozesz je skopiowac i umiescic na jakimkolwiek portalu.

Jednak Ebay jest najbardziej rozreklamowanym portalem  wiec pozostan bo moze sie okazac ze to tu wlasnie jest najwieksza sprzedaz. Nigdy nie wiadomo.....

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Nietykalny ebay

Ten najbardziej rozreklamowany ebay na początku 2021 pobierał ode mnie 10% od wysyłki,mimo że nie było wyboru rejestrowanej wysyłki do wielu krajów i musiałem tanie rzeczy wysyłać 3 lub 4 krotnie drożej-zamiast listów priorytetowych jako paczki lub FEDEX zamiast taniego DPD.Jak to jankesi kroją cały świat,żeby swoim żyło się lepiej,sprzedawców od dawna mają w d,ale extra zarabianie na covid jest czymś wyjątkowo podłym.

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź