anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie przysłali kodu aktywacyjnego

king.denar
Użytkownik

Kod miał dojść pocztą. Dwa razy wysyłałam prośbę o aktywację.


Pisałam w tej sprawie i nic. Nie wiem co robić. Zastanawiam się natomiast, czy aktywcja przez pocztę rzeczywiście istnieje, czy chodzi o wydobycie numeru telefonu? Jakieś pomysły?

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Re: Nie przysłali kodu aktywacyjnego

 


 


dlaczego od razu wydobycie telefonu, podajesz stacjonarny, automat w ciągu chwil dzwoni, wpisujesz pin który usłyszysz w słuchawce i po sprawie i jesteś zweryfikowany, a na kod musisz czekać tygodniami, a jak już dojdzie to się i tak nie zweryfikujesz ....


 


 


 


od razu napiszę, że jak już Ci list z kodem przyjdzie to nie będziesz się mógł uaktywnić, bo to niestety wielka lipa i mimo, że wpisujesz kod dobrze to pojawia się błąd


 


ale serwis tego nie naprawił i raczej nie zamierza naprawić, bo ten problem występuje tak długo jak ja jestem na ebayu czyli ponad 4 lata


 


poczytaj sobie centrum odpowiedzi tak mniej więcej od 2008 roku i zobaczysz sam ile osób na ten temat pisze 😄

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Re: Nie przysłali kodu aktywacyjnego

radomm
Użytkownik

Żadna lipa, aktywowałam niedawno tutaj konto poprzez list i działa, tyle że długo czeka się na ten list.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Re: Nie przysłali kodu aktywacyjnego

no to coś mu siało drgnąć w tym temacie,

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Re: Nie przysłali kodu aktywacyjnego

chrisangel_86
Użytkownik

Dokładnie, chyba coś się zmieniło w tym temacie, bo ja też pomyślnie aktywowałem konto za pomocą kodu, który przyszedł mi pocztą:)

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź