Nie mogę wystawić aukcji

Witajcie, nie mogę wystawić aukcji. Pojawia mi się komunikat:

Ten przedmiot jest niedozwolony zgodnie z naszymi Zasadami dotyczącymi list mailingowych i danych osobowych. Prosimy o niewystawianie go ponownie na eBay.{e153508-1110506x}

Dodam, że oczywiście nie sprzedaję nic takiego, co według tego artykułu jest zakazane. Chodzi po prostu o pojedyńcze konto w grze. Ktoś zna odpowiedź? Dodam, że do konta mam dołączoną kartę debetową, jako formę płatności, a więc chyba mogę też na tą kartę przyjmować płatności? Czy to może być problemem, czy leży on gdzieś indziej?

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Nie mogę wystawić aukcji

nie sa dozwolone artykuly niematerialne. Przyjmowanie zaplaty przez Ebay.

Zasady dotyczące ofert sprzedaży bez przedmiotów (ebay.pl)

(wybierz z listy "oferty bez przedmiotow")

Niedozwolone:

  • Przedmioty niematerialne lub rzeczy, w przypadku których kupujący nie mogą potwierdzić, czy je otrzymali

  • Przedmioty o niematerialnej wartości. Przykład: aukcje oferujące komuś „duszę” lub pojemnik z czyjąś „duszą”.

  • Oferty bez przedmiotu lub usługi na sprzedaż

  • Oferty, na których zapas towaru wyczerpał się, ale są nadal aktywne często z drastycznie podwyższoną ceną, która ma zapobiec zakupom. Sprawdź opcję Brak zapasów

  • Oferty, w których prosisz o kontakt w celu uzyskania informacji, w tym o zakupie poza eBay (patrz Zasady dotyczące unikania opłat)

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Nie mogę wystawić aukcji

Jednakże kont z tej gry jest dużo na eBayu. Wiesz może na jakich warunkach oni je sprzedają?

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź