anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę oznaczyć przedmiotu jako wysłany

Witam

2 tygodnie temu sprzedałem poprzez ebay.com przedmiot, po kilku dni ebay zablokował mi konto celem telefonicznej weryfikacji danych. Zadzowniłem, dane potwierdziłem, moje konto zostało odblokowane. Po odblokowaniu konta z zakładki "sprzedane" znikł przedmiot, który sprzedałem. Ktoś wie jak go teraz oznaczyc jako wysłany? Jeśli go nie oznacze jako wysłany to Paypal nie odmrozi mi środków, jesli się nie mylę. 

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Nie mogę oznaczyć przedmiotu jako wysłany

zaloguj się na swoim paypal kliknij w szczegoly nast. wprowdz numer do sledzenia, jesli wyslales bez trackingu to wpisz jakis znak i finito, ebay z paypal sa ze soba synchronozowane

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Nie mogę oznaczyć przedmiotu jako wysłany

zaloguj się na swoim paypal kliknij w szczegoly nast. wprowdz numer do sledzenia, jesli wyslales bez trackingu to wpisz jakis znak i finito, ebay z paypal sa ze soba synchronozowane

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Nie mogę oznaczyć przedmiotu jako wysłany

Ok. Zaznaczyłem jako wysłany itd. Kiedy środki będą dostępne? Paypal nie może znaleźć żadnych infromacji o tej aukcji w moim koncie ebay. 

 

Teraz po otwarciu szczegółow transkacji na paypalu pisze u góry:

Wysłane

Dostępność środków z tytułu sprzedaży w serwisie eBay 

Spróbuj później

 

 

Przy wpłacie za przedmiot, który sprzedałem kilka dni temu widnieje data odmrożenia środków,a tu jak widać nie ma.   

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Nie mogę oznaczyć przedmiotu jako wysłany

napisz do serwisu w tej sprawie, oni maja podglad do twojego konta, kontakt do paypal pod linkiem https://www.paypal.com/pl/webapps/helpcenter/helphub/home/#

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Nie mogę oznaczyć przedmiotu jako wysłany

Gdzieś wyczytałem, że paypal śledzi przesyłkę na podstawie numeru trackingowego, jeśli dotrze to po 3 dniach saldo zostaje odmrożone. Jestem nowy na ebayu, niech ktoś potwierdzi tą infromację. 

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Nie mogę oznaczyć przedmiotu jako wysłany

 
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź