Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Wystawianie aukcji ten sam błąd

Od 3 tygodni przepycham się z tym błędem: Wygląda na to, że wystąpił problem z tą ofertą sprzedaży.Przedmiotu nie można wystawić ani zmodyfikować. Nazwa i/lub opis mogą zawierać nieodpowiednie wyrazy lub aukcja albo sprzedawca narusza zasady eBay.Pom...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1111 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak zapłacić fakturę w PLN bez Polskiego konta

Dzień dobry, Mam nastepujący zawiły problem: Mój ebay był zarejestrowany w PL, natomiast of 5 lat jestem w UK i używałam ebay tylko do zakupów.Ostatnio wystawiłam pare rzeczy i dostałam fakturę do uregulowania i tutaj zaczynają się schody. •Dostałam ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 230 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak zmienić format strony sprzedane na starą - klasyczną

Witam,zmieniło mi się ustawienie strony sprzedane na jakiś nowy format. Chcę powrócić do dawnego starego formatu gdzie większość informacji była oznaczona ikonami, był numer śledzenia itp. Czy ktoś może mi powiedzieć jak powrócić do starego formatu ?...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 370 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! ebay.com bez wysyłki do USA

Witam, Chcę spróbować sprzedaży na terenie EU. Idąc za radą użytkowników niniejszego poratlu, aby zmaksymalizować ruch sprzedażowy wystawiłem aukcję na wersji ebay.com. Problem polega jednak na tym, że na aukcji widnieje informacja o możliwej wysyłce...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 329 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Start sprzedaży na ebayu

Hej, chciałbym rozpocząć sprzedaż na ebayu, w związku z czym mam kilka pytań, gdyż na stronach pomocy ebaya trudno jest znaleźć odpowiednie informacje: 1. Chciałbym prowadzić sprzedaż na ebay.com (jakie kryteria muszę spełnić? wiem że należy otworzyć...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 335 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy moja aukcja będzie widoczna za granicą ?

WitamOtóż wystawiłem aukcję o numerze 312465137124. Dałem opcję wysyłka za granicą. Czy moja aukcja będzie widoczna za granicą ?Kiedy w ogóle się ona pojawi ? Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 302 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Nagły spadek sprzedaży?

Hej, Od 3 tygodni borykamy się z zerową sprzedażą... Wszystkie aukcje mamy dostoswane do standardów Ebay. Paczki wysyłamy w ciągu 24h, obsługa klienta prowadzona na najwyższym poziomie. Również korzystamy z płatnej promocji. Wiecie czym to może być s...

Sprzedaz na ebay de

Czesc,Mamy otwarte konto firmowe na ebay pl oraz wystawione sprzedaze na ebay de. Sprzedajemy sprzet sportowo fizjoterapeutyczny. W PL (allegro oraz strona) sprzedaz idzie na dobrze (mimo ze dzialamy od 2 miesiecy)...na ebay de sprzedalismy 1 sztuke ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 349 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Bezzasadna blokada możliwości wystawiania !

Założono mi blokadę na wystawianie przedmiotów na aukcjach eBay.pl. Poinformowano mnie że na moim koncie istnieje zadłużenie od 60 (!) dni. Ale to bzdura ! Ponieważ prawie nie wystawiałam i nie sprzedawałam, rachunek wynosił za wrzesień mniej niż 5 z...

Niewidoczna aukcja

Witam wszystkich. Mieszkam.we.Francji i tez tutaj wystawiłem swoją pierwszą aukcje. Przyznam się iż jest to woda toaletowa 33 ml. Moje pytanieDlaczego nie mogę znaleźć swojej aukcji wpisując w wyszukiwarce swój przedmiot który wystawiłem (woda toalet...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 411 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ustawienia sprzedaży

Witam. Czy można ustawić za jednym razem opcje sprzedaży dla wszystkich ofert jeśli tak to jak?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 201 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Informacje o firmie

Witam, po zmianie w ustawieniach konta danych firmy niestety na dole moich ofert dane w Informacje o sprzedającym nie zmieniły się. Jak to zaaktualizować? Pozdrawiam i dziękuję

Rozwiązane! Nie mogę oznaczyć przedmiotu jako wysłany

Witam2 tygodnie temu sprzedałem poprzez ebay.com przedmiot, po kilku dni ebay zablokował mi konto celem telefonicznej weryfikacji danych. Zadzowniłem, dane potwierdziłem, moje konto zostało odblokowane. Po odblokowaniu konta z zakładki "sprzedane" zn...

Rozwiązane! Sprzedaż bez kuriera/poczty

Witam bardzo prosze o pomoc  chcialbym sprzedawac kody do jednej gry internetowej jednak gdy robie aukcjie musze wybrac dostawe Kurier lub Poczta i ile dni nie widze gdzie moge ustawic wysylke elektroniczna typu email ;( da sie tak wogole ? Sprzedaw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 442 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie moge wystawić aukcji

Witam, mam nowe konto na ebay co.uk chciałam wystawić pierwszą aukcje, zatwierdzam opis po czym mnie wylogowało. Loguje się jeszcze raz i pojawia się komunikat w stylu " przepraszamy masz limity na koncie" Jest instrukcja jak zwiększyć limit i z ciek...

Autorzy z największą liczbą podziękowań