anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Limit sprzedaży nowy sprzedawca na ebay

Witam.

Czy istnieje zwiekszenie limitu sprzedaży na ebay, tak w miare szybko? Mianowicie chce rozpocząć sprzedaż na ebay, wystawiłem 3 ogłoszenia i dalej info o limicie wyskakuje. Jak mam się rozwinać ze swoją ofertą na ebay, skoro ebay ustala limit sprzedazy w kwocie 250 zł, towaru mam za kilkanaście tysięcy zł, a na ebay moge wystawić raptem za 250 zł, i jak tu się rozwijać z ebay??? Uciekam z allegro bo prowizje są większe niż zyski, ale plusem allegro że nie maja limitów np. dla nowych wystawców.

Proszę o poradę jak szybko możemy zwiększyć znacząco limity.

 

 

 

 

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Limit sprzedaży nowy sprzedawca na ebay

po miesiacu mozesz zwrocic sie o zwiekszenie limitow ale jesli zwieksza to nie bedzie jakis duzy limit. Budowanie sprzedazy na Ebay to proces zabierajacy troche czasu. Im wieksza bedziesz mial sprzedz tym limity beda wieksze ale w tej kolejnosci:  wpierw poziom sprzedazy i inne wskazniki jak np. opinie, spory, zwroty, gwarancje, terminy itp itd . wszystko razem decyduje o twoim rankingu co wplywa na limity.

Tam pisza jakie kryteria powinien spelniac sprzedawca. 

Dodam od siebie ze Ebay chroni kupujacego i sprzedaca jest na straconej pozycji w razie sporu.

Dlatego, na Ebay, nie sprzedaje sie artykulow o cenie ktorej nie stac cie stracic .

Na sprzedawcow artykulow drozszych a takze , szczegolnie, zaczynajacych, czyhaja dosc wyrafininowani kupujacy.

Radze na poczatek przynajmniej nie sprzedawac  do krajow podwyzszonego ryzyka, kupujacym o niskim, zerowym lub  ujemnym dorobku i...co wazne i moze pomoc w sporach... ustalic termin dostawy biorac pod uwage najgorszy prypadek np. Chinczycy oglaszaja dostawe w 2 miesiace co chroni ich przed sporami i blokada srodkow przez ten okres.

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź