anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak założyć konto na angielskim ebay? Polski ebay daje dużo ograniczeń...

Hej,

 

Jak założyć konto na angielskim ebay, z Polskim adresem firmy.  Konto na ebay.pl jest bez sensu bo jest  bardzoe mała szansa aby moje aukcje były widoczne na ebay.co.uk (dużo na ten temat czytałem) a zależy mi na rynku angielskim.

 

Macie jakieś pomysły?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Jak założyć konto na angielskim ebay? Polski ebay daje dużo ograniczeń...

Nie da rady, musisz byc rezydentem UK, a jesli chodzi o paypal, ktory jest obowiazkowy musisz miec karte kredytowa badz debetowa w angielskim banku

 

Normalnie logujesz sie tym samym loginem i haslem co masz na pl i sprzedajesz na angielskim

 

 

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Jak założyć konto na angielskim ebay? Polski ebay daje dużo ograniczeń...

Zakładasz konto na Ebay PL.... Zakładasz sklep na Ebay PL...
Wystawiasz aukcje na Ebay UK (drogo niestety za wystawianie aukcji)
Zdobywasz 10 komentarzy i czekasz 90 dni od pierwszej sprzedaży.
Zamykasz sklep na Ebay PL (bo nie można mieć dwóch) i otwierasz sklep na Ebay UK (będąc użytkownikiem Ebay PL) - dzięki temu otrzymujesz rozsądne stawki na wystawianie na UK i już...

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Jak założyć konto na angielskim ebay? Polski ebay daje dużo ograniczeń...

możesz trochę objaśnić jak zakładasz sklep na ebay uk ? W moim przypadku było tak ze założyłem sklep na angielski uk zanim mi przenieśli na polskie to zdążyłem sprzedać ponad 10 żeczy. Tylko teraz nie wiem jak dalej to pociągnąć mam podany angielski adres kolegi a firma ma adres polski. Mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak to zrobić myślałem jeszcze zeby złożyć skrytke pocztową w anglii co o tym sadzicie ? Chciałbym to jakos zgodnie z prawem zrobic macie jakis pomysł

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź