anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak złożyć skargę na biuro obsługi eBay? WAŻNE!

pawegu
Użytkownik

Witam, mam pytanie jak w temacie. Chodzi mi o to jak zdobyć kontakt do kogoś odpowiedzialnego (przełożonego) za personel. Oczywiście nie wchodzi w grę zapytanie online do obsługi bo nie trafię do odpowiednich osób. Mam już dość wielokrotnego pisania w drobnych, prostych i oczywistych sprawach, na które dostaję jakieś kompletnie nie na temat (wklejone gotowce) odpowiedzi. NICZEGO nie da się załatwić przez to biuro obsługi. Całkowite lekceważenie zgłaszanych tematów. Jedyne co robią to wklejają grzeczne gotowce jako odpowiedź na wszystko. Na pewno muszą wysłać i odhaczyć jakąś odpowiedź bo tak działa system. Ale przecież nie o to chodzi. Po co eBay takie obciążenie?

Wiadomość 1 z 11
ostatnia odpowiedź
10 ODPOW. 10

Jak złożyć skargę na biuro obsługi eBay? WAŻNE!

kilka pomyslow:


 


1) wydrukuj swoj i ich wiadomosci i wyslij z opisem na adresy ze strony http://pages.ebay.pl/aboutebay/contact.html


 


2) zrob screenshoty swoich i ich wiadomosci + zamiesc/podlinkuj do nich tutaj na forum

Wiadomość 2 z 11
ostatnia odpowiedź

Jak złożyć skargę na biuro obsługi eBay? WAŻNE!

Witam

Mam ten sam problem z obsługą ebay, są beznadziejni nie potrafią sami odpowiedziec na problem tylko cąły czas gotowe odpowiedzi. Czy zgłaszął Pan juz skarge ? Jezeli tak to pod jaki adres ? sam chetnie bym sie skontaktował z jakims ich przełozonym czy kims nadnimi ale oni nie dają takiej możliwosci dostałem tylko adres

Uprzejmie informuję, że możesz złożyć zażalenie pisemnie w języku angielskim na poniższy adres:
Complaints eBay Poland
eBay Europe S.a r.l.
22-24 Boulevard Royal
L-2449 Luxembourg

Wiadomość 3 z 11
ostatnia odpowiedź

Jak złożyć skargę na biuro obsługi eBay? WAŻNE!

Mam ten sam problem ebay gwarantuje zwrot pieniedzy a sprzedajacy nie chce oddac co zrobic
Wiadomość 4 z 11
ostatnia odpowiedź

Jak złożyć skargę na biuro obsługi eBay? WAŻNE!

Znow ten sam problem ebay gwarantuje zwrot pieniedzy a sprzedajacy nie chce oddac co zrobic
Wiadomość 5 z 11
ostatnia odpowiedź

Jak złożyć skargę na biuro obsługi eBay? WAŻNE!

 
Wiadomość 6 z 11
ostatnia odpowiedź

Jak złożyć skargę na biuro obsługi eBay? WAŻNE!

A co jeśli sprzedający zwróci a ebay nie wpłaci zwrotu na moje konto ? Walczę z nimi od 2 miesięcy i nie odpuszczę ..
Wiadomość 7 z 11
ostatnia odpowiedź

Jak złożyć skargę na biuro obsługi eBay? WAŻNE!


18 lat jestem na e-bay i nigdy nie miał problemow ale teraz cos zrobiło z tym e-baem : sprzedałem przedmiot, kupujący złożył skargę, ja zaakceptowałem zwrot, kupujący odpisał mail ze nie jest zainteresowany zwrotem, e-bay podaje ze ja muszę wysłać etykietę (ale u mnie na aukcji zaznaczono ze za zwrot płaci kupujący), po dwóch tygodniach poinformowałem e-bay ze kupujący nie wysłał towar , ale po tygodniu e-bay zwrócił wszystkie pieniędzy kupującemu. Cały miesiąc nie mogę dogadzać sie z e-bay odpisują standardowe odpowiedzi. Nie znam co robić To jest złodziejstwo.

Wiadomość 8 z 11
ostatnia odpowiedź

Jak złożyć skargę na biuro obsługi eBay? WAŻNE!

Takie prawa na e-bay - Polak nie ma żadnych praw. Nie jesteś pierwszy i ostatni. Tak jest ciągle. Ja w proteście, który oni mają w d......, wycofałam wszystkie swoje aukcje. Nie pozwolę, aby tak niekompetentne ciapate plądrowały mi konto bankowe.

Jest jeszcze takie coś, ze Niemcom wolno wystawiać wszystko, a Polakom te same przedmioty, o tym samym EAN są uznawane za podróbki i koniec balu.

 

Wiadomość 9 z 11
ostatnia odpowiedź

Jak złożyć skargę na biuro obsługi eBay? WAŻNE!

Z eBayem nie wygrasz. Jeżeli ktoś otworzy case i masz zorganizować zwrot na własny koszt bo tak każe ci eBay to to robisz bez dyskusji najszybciej jak to możliwe. Wysyłasz kuriera na swój koszt nawet jeśli kupujący miał za to płacić. eBay łamie w ten sposób prawo w EU ale nic nie poradzisz, ta amerykańska mafia nie ma żadnych skrupułów . Nawet jeśli zwrot towaru jest po twoim dozwolonym czasie, nawet po miesiącu, nawet jeśli kupujący wypożyczyczył sobie twój przedmiot do zabawy, zepsuł lub zwraca puste pudełko to nic nie zrobisz. Nic. Jeśli ktoś ma generalnie  pecha w życiu to nie powinien sprzedawać na eBayu. Należy też pamiętać że sprzedawcy ze wschodniej Europy z góry mają niższą pozycję przetargową w razie "case" z klientami z Zachodu. Ja mam 2 konta na eBayu w różnych krajach to widzę różnicę. Moje Polskie konto jest teraz zablokowane na 60 dni bo nie udało mi się dosłać skanu Dowodu Osobistego (był ciagły error na ich stronie)

Wiadomość 10 z 11
ostatnia odpowiedź