anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak złożyć skargę na biuro obsługi eBay? WAŻNE!

pawegu
Użytkownik

Witam, mam pytanie jak w temacie. Chodzi mi o to jak zdobyć kontakt do kogoś odpowiedzialnego (przełożonego) za personel. Oczywiście nie wchodzi w grę zapytanie online do obsługi bo nie trafię do odpowiednich osób. Mam już dość wielokrotnego pisania w drobnych, prostych i oczywistych sprawach, na które dostaję jakieś kompletnie nie na temat (wklejone gotowce) odpowiedzi. NICZEGO nie da się załatwić przez to biuro obsługi. Całkowite lekceważenie zgłaszanych tematów. Jedyne co robią to wklejają grzeczne gotowce jako odpowiedź na wszystko. Na pewno muszą wysłać i odhaczyć jakąś odpowiedź bo tak działa system. Ale przecież nie o to chodzi. Po co eBay takie obciążenie?

Wiadomość 1 z 11
ostatnia odpowiedź
10 ODPOW. 10

Dot.: Jak złożyć skargę na biuro obsługi eBay? WAŻNE!

Zostałem oszukany przez kupującego z Włoch. Osobnik kupił przedmiot za 441 Euro i odesłał mi stare buty. Bezczelne , hamskie oszustwo. Ebay oczywiście przyznał mu rację . Musiałem mu oddać 441 Euro. Złożyłem odwołanie do operatora moich płatności VISA ponieważ eBay kompletniew mnie olewał no i na ten mój ruch eBay ponownie zablokował mi kwotę 441 Euro. To już bezprawna kradzież przez eBay ! Bez jakichkolwiek podstaw. Nie wiem kompletnie o co chodzi , jak moża pobierać podwójnie tą samą opłatę. 

 

PYTANIE :  Jaki jest adres eBaya , gdzie mogę napisać pozew ? Liczę na polubowne załatwienie sprawy , ale  poprawcie mnie jesli się mylę , że cokolwiek załatwię .

CZY KTOŚ ZOSTAŁ TAK SAMO JAK JA PERFIDNIE OLANY I OSZUKANY ?

 

eBay  broni oszustów notorycznie . Podmieniają przedmioty , odsyłają zupełnie inne . Ebay nie reaguje na NIC. Mają gdzieś , że paczka wysłana miała inną wagę niż paczka odesłana przez oszusta. Mało tego oszust wystawił , moj przedmiot , który mi ukradł , ponownie na eBay !!!!!!!!!   Oczywiście NIC sobie z tego eBay nie robi !!!!!!!!!   Nie działa opcja zgłoś przedmiot , ponieważ wyskakuje błąd. Może to zrobić jedynie organ ścigania. Sprawa zgłoszona na Policję.  

Wiadomość 11 z 11
ostatnia odpowiedź