Ile czasu czeka się...

fhu_gordon
Użytkownik

na list z kodem aktywacyjnym. Podają, że otrzymam go w ciągu kilku dni, a ja czekam od 10 listopada - jutro będzie dwa tygodnie.

Wiadomość 1 z 10
ostatnia odpowiedź
9 ODPOW. 9

Ile czasu czeka się...

king.denar
Użytkownik

Witam w klubie. Nie wiem dlaczego trzeba tyle czekać, ale zaczynam podejrzewać, że kod aktywacyjny jest przekazywany tylko na telefon.

Wiadomość 2 z 10
ostatnia odpowiedź

Ile czasu czeka się...

to źle podejrzewasz


 


od razu napiszę, że jak już Ci list z kodem przyjdzie to nie będziesz się mógł uaktywnić, bo to niestety wielka lipa i mimo, że wpisujesz kod dobrze to pojawia się błąd


 


ale serwis tego nie naprawił i raczej nie zamierza naprawić, bo ten problem występuje tak długo jak ja jestem na ebayu czyli ponad 4 lata


 


poczytaj sobie centrum odpowiedzi tak mniej więcej od 2008 roku i zobaczysz sam ile osób na ten temat pisze 😄


 


więc zostaje się zweryfikować albo przez telefon albo przez kartę

Wiadomość 3 z 10
ostatnia odpowiedź

Ile czasu czeka się...

fhu_gordon
Użytkownik

To po kiego grzyba coś takiego oferują skoro i tak nie działa?


Ja mam konto firmowe, ale nie posiadam w firmie telefonu stacjonarnego. Na komórkę się nie da, a gdy podam numer domowy, zostanie on na stałe przypisany do konta.


O dupę potłuc taki interes... Na Allegro nie idzie pracować, a już na starcie widzę, że tu nie jest i chyba nigdy nie będzie lepiej.

Wiadomość 4 z 10
ostatnia odpowiedź

Ile czasu czeka się...

Allegro łupie ludzi równo, przez co sprzedaż przestaje w ogóle być opłacalna.



Ubój z kolei funduje nam masę limitów i blokad, przez co nasza działalność też obrywa w cztery litery.



Ostatnio nałożono na mnie limity na markowe przedmioty (usunięto aukcję paska Gucci, która podobno był podróbką). 30 dni. OK, jakoś może bym to i przetrzymał, ale...



Uwaga Sprzedający:
Do sprzedającego:


Dziękujemy za wybranie serwisu eBay.


W celu zapewnienia bezpieczeństwa prowadzonych transakcji, na konta użytkowników nakładane są w określonych sytuacjach limity sprzedaży. Z powodu ograniczenia Twojego konta nie możesz w tej chwili wystawiać niektórych przedmiotów. Przedmiot możesz wystawić nie wcześniej niż za 30 dni.


Sprzedający o jednoznacznie pozytywnej historii sprzedaży markowych przedmiotów mogą ubiegać się o zwiększenie limitów. W tym celu wyślij wiadomość e-mail do naszego Działu Obsługi Klienta.


Cenimy Twoją dotychczasową działalność w serwisie eBay i liczymy na udaną kontynuację naszej współpracy.


Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o zasadach wystawiania przedmiotów na aukcję.


Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat replik, falsyfikatów i nieautoryzowanych kopii.



Podkreślony komunikat mam od dwóch dni. Powinno być chyba już 28?



Trochę tego nie rozumiem. Ja ogólnie nie ogarniam polityki tego serwisu.



Prowokują, żeby zakończyć działalność w ogóle i udać się gdzie indziej, co niewykluczone że zrobię.

Wiadomość 5 z 10
ostatnia odpowiedź

Ile czasu czeka się...

fhu_gordon
Użytkownik

I faktycznie dziś otrzymałem list z kodem i niestety po wpisaniu go pojawił się komunikat, że jest nieprawidłowy. Ale jaja... Nic dodać, nic ująć. Niedługo przyjdzie na bazarze stanąć z towarem i tam go sprzedawać.

Wiadomość 6 z 10
ostatnia odpowiedź

Ile czasu czeka się...

fhu_gordon, a czy pomimo tego, ze pojawil Ci sie blad, mozesz sprawdzic czy jestes zweryfikowany / czy mozesz sprzedawac ?

Wiadomość 7 z 10
ostatnia odpowiedź

Ile czasu czeka się...

fhu_gordon
Użytkownik

Nie da rady. Na końcu wyświetliło mi stronę "Potwierdź swoją tożsamość". I oczywiście do wyboru telefon, karta kredytowa, list z kodem aktywacyjnym. I doopa....

Wiadomość 8 z 10
ostatnia odpowiedź

Ile czasu czeka się...

radomm
Użytkownik

Ja czekałam ok dwa tygodnie na list z kodem aktywacyjnym.


Nie było problemu z aktywacją konta tutaj.


Zgadzam się jednak z tym, że czeka się za długo na list.

Wiadomość 9 z 10
ostatnia odpowiedź

Ile czasu czeka się...

Jak W temacie ile teraz czeka się na kod aktywacyjny i czy po aktywacji to wszystko już zaczyna działać.

Czy coś się zmieniło na lepsze, czy olać to i aktywować się przez karte?

Czy aktywacja przez katrą kredytową działa  sprawniej?

Wiadomość 10 z 10
ostatnia odpowiedź