anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Firmy zajmujące się prowadzeniem i ustawianiem kont ebay ??

Witam



Znalazłem firmę która zajmuje się konfiguracją i ustawianiem konta ebay.



- wprowadzają poprawki


- znoszą limity



Czy ktoś już korzystał z tego ?? firma e-bsd.pl



Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Re: Firmy zajmujące się prowadzeniem i ustawianiem kont ebay ??

wątpię, aby ktoś z tego skorzystał, chcesz to zaryzykuj, tylko nie zdziw się jak paypal zablokuje konto na amen


 


ja napewno nie skorzystam z tej oferty, nie po to walczyłem o status super sprzedawcy przez 3 miesiące, następnie przez kilka miesięcy walczyłem o status top ratted seller, żeby to wszystko poszło na marne


 


nie chcę aby ktoś miał wgląd do mojego konta na ebayu i na paypalu co sprzedałem, za ile i gdzie wysłałem i ile mam dostępnych środków


 


tym bardziej, że zniesienie limitów to nic trudnego wystarczy do nich przefaksować dowód osobisty i jeden czy dwa dokumenty i na drugi dzień ma się zniesione limity

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Re: Firmy zajmujące się prowadzeniem i ustawianiem kont ebay ??

Ale do kogo mam przefaksować te dokumenty obsługa na ebay.pl nie odpowiada. Mam je przefaksować do ebay.de oraz ebay.uk



Pod jaki adres ??



Dziękuję za pomoc



Pozdrawiam



Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Re: Firmy zajmujące się prowadzeniem i ustawianiem kont ebay ??

dopiero jak osiągnieś limit, po zalogowaniu się na paypal po prawej stronie bedziesz miał info na ten temat i wszystko co jest wymagane


 


fax jest zagraniczny, ale piszesz po polsku


 


jak chcesz to Ci skan wyślę jak to mniej więcej wygląda

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Re: Firmy zajmujące się prowadzeniem i ustawianiem kont ebay ??

Hmmm.. no tak ale limit mam na ebay a nie na paypal w trakcie wystawiania aukcji mam komunikat że osiągnołem limit.



Raz piszą że osiągnołem limit 100 szt. a czasami że poprostu nie mogę wystawiać jeśli zmniejsze ilość wystawianych przedmiotów to jest OK


Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Re: Firmy zajmujące się prowadzeniem i ustawianiem kont ebay ??

dkamieniak
Użytkownik

Usługa takiej firmy nie jest napewno skierowana dla użytkowników jak pomocny772007 którzy od lat działają na ebay i wiedzą o nim wszystko. Jeśli ktoś nie chce się bawić pół roku żeby coś osiągnąć i wszystko poznać to napewno taka usługa wiele uprości a napewno jeśli ktoś nie zna języków.

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Re: Firmy zajmujące się prowadzeniem i ustawianiem kont ebay ??

widze, że mnie rozszyfrowałeś 🙂


 


teraz działam na tym koncie, bo na tamtym bombardowali mnie mejlami a ja nie mam czasu aby im odpowiadać, bo muszę zając klientami z ebay 🙂


 


pozdrawiam shaver_poland

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź