anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

Ebay znowu sobie „strzela w kolano”. Od czerwca wprowadzają drastyczne opłaty i tak teraz za każdą aukcje z ceną stałą zapłacisz po 1,50zł a za aukcję z licytacją 2,20zł. Całkiem im odwaliło i nie nauczyli się niczego. W 2008 roku po raz pierwszy wprowadzili opłaty i skończyło się to dla nich tragicznie gdyż około 90% aukcji zostało zlikwidowanych przez sprzedawców (a opłaty wtedy wynosiły tylko od 5 groszy do maksimum 1zł). Teraz wprowadzają takie drastyczne opłaty że nie wiem czy ktokolwiek zostanie. Przykładowo ja posiadam prawie 22 000 aukcji i teraz x 1,50zł, DZIĘKUJĘ wolę usunąć aukcje z tego serwisu. Jeszcze jedna parodia za nazwę pomocniczą na jednej aukcji będzie opłata 5,70zł (do tej pory darmowa). Ciekawe ile polskich aukcji będzie po tych podwyżkach, ebay w rankingu spadnie na ostatnie miejsce.

  Brawa dla osób pracujących w Ebay, świetnie działacie na niekorzyść swojej firmy!!!

...............

Wiadomość 1 z 117
ostatnia odpowiedź
116 ODPOW. 116

Dot.: Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

Pisałeś do nich po polsku czy angielsku?

 

Bo mam problem z aktualizacja danych, pisałem do Pomocy i nic nie odpisują;/

 

Wysłałem skan dowodu osobistego  podczas weryfikacji i ciągle coś im nie pasuje i mam ciągle powiadomienie - zaktualizuj  dane...

Wiadomość 91 z 117
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

Piszę tylko po angielsku. Jak bym napisał po polsku to przepuszczą przez translator i nic nie zrozumieją, odpiszą też przez translator i ja tym bardziej bym nic nie zrozumiał. Jak zadasz im za trudne pytanie to może tak być, że nie odpiszą.

Wiadomość 92 z 117
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

Zanim system się uaktualni trwa ponad dobę. Daj im kilka dni. 

Wiadomość 93 z 117
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

Ja pisałem po angielsku,a i tak dostawałem niezrozumiałą odpowiedż w języku zadanego pytania a pod spodem jakiś broken polish z dziwnego translatora-dewiza jankeskiego ebay to brać ile można opłat i s rać na sprzedawców.

Wiadomość 94 z 117
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

Ok, tylko po przesłaniu skanów, dostaje  na górze panelu Informacje z podzelowaniem za aktualizacje, potem za 20 minut wchodzę ponownie i  znów na czerwono zaktualizuj dane bo są niewystarczające.

Wiadomość 95 z 117
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

niezły syf wychodzi..."nadprowizja", Vaty, ebayowska platforma płatnicza... mnóstwo niejasności a do obsługi mamy fachmanów z dziczy.

w związku z powyższym zwinąłem sklepik, chciałem przeczekać, zobaczysz...

po zamknięciu mega sklepu policzyli mi za ten miesiąc podwójną subskrypcję do płacenia... :-))))

mało tego subskrypcja się odnowiła i przyszły miesiąc też mam płacić... :-))))

więc Drodzy Użytkownicy ... jesteśmy do dojenia i tyle

większość to efekt pazerności i coronavirusa... biznes przeszedł do internetów i ktoś "pomyślał"... 

przegięcie, przecież nie będę dorabiał innych a do UOKiK napiszę, podłość i niekompetencja muszą mieć jakieś limity

Wiadomość 96 z 117
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

Nie tylko opłaty dziwnie naliczane-wbrew ich samych zasadom,ale nowy sposób płatności jest skandaliczny-umowa,do której podpisania zmuszają z terminem 10 July 2021 jest skrajnie niekorzystna dla sprzedawców-właściwie mają oni tylko obowiązki wobec ebay i żadnych praw-oprócz prawa do wy dy ma nia przez ebay.Nie jestem prawnikiem i zwykle nie czytam umów oprócz tych,które dotyczą mojej kasy-umowa na nową płatność ebay czyni z nas niewolników jankeskiej pazernej bez granic korporacji-narusza wręcz "święte" prawo do własności.W pewnych sytuacjach może się okazać,że tańszy przedmiot przy kilku wystawieniach posiada wartość ujemną,a np. darmowa wysyłka tylko pogłębia straty.Wygląda na to,że sprzedając komuś w Polsce,gdzie wciąż obowiązuje PLN otrzymam płatność w Euro z odpowiednim spreade-m.Narzekałem na wysokie prowizje paypal i oscylator na prowizjach ebay/paypal ale to w porównaniu do płatności ebay nic.Mam przedmiot,wystawiam i muszę przyjąć tylko i wyłącznie płatność nakazaną przez ebay-czyżby ubezwłasnowolnienie całej grupy sprzedawców przez pazerną korporację.

Wiadomość 97 z 117
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

Od 2 lipca na ebay UK dostaję płatności z o 7% niższą ceną i kosztem wysyłki, wygląda na błąd techniczny, arabowie nic nie odpisują. Macie to samo?

Wiadomość 98 z 117
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

U mnie naliczyli ok. 50 Euro nienależnych opłat,zareklamowałem to mi napisali,że odliczą od następnej faktury ale ciągle się upominają i straszą-ja tam tym pazerniakom nie ufam,że mi coś zwrócą.Niedługo to tylko złodziejom opłaci się tu sprzedawać przy tych ogromnych opłatach.

Wiadomość 99 z 117
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

...

Wiadomość 100 z 117
ostatnia odpowiedź