anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

E-bay każe płacić za menagera sprzedaży, który był darmowy.

31.08.2013 miałam naliczoną płatność za sierpień 4,49 zł i taką wpłaciłam.Naliczono mi po tym fakcie
Opłaty subskrypcyjne i jednorazowe 7,98 zł
za menagera sprzedaży, a on był bezpłatny, aż do 16.09.2013. Napisałam już kilkanaście maili z prośbą o usunięcie tej niesłusznej opłaty. Jedni odpisywali, że zajmą się sprawą, inni odpisywali, że naliczono mi za połowę opłaty, ponieważ ona wchodzi w życie w połowie września. Tylko nikt mi nie wyjaśnia dlaczego to co wchodzi we wrześniu jest naliczone w sierpniu w okresie darmowego korzystania.

Dziś dostałam złowrogi mail z informacją, że jeżeli nie ureguluję, to mi zamkną konto. Jednak dlaczego ja mam płacić za coś co było darmowe. To jakiś horror.

Nie wiem co ma robić, bo jak tam jest taki bałagan, to mi wreszcie zamkną to konto, potem przeproszą, a ponad 100 aukcji będę musiała z powrotem ręcznie wstawiać, bo jak zamykają to wszystko niknie.

Apeluję do wszystkich – sprawdzajcie naliczone kwoty, bo widać coś się w e-bay zacięło i nas kasuje za friko.

Wiadomość 1 z 11
ostatnia odpowiedź
10 ODPOW. 10

E-bay każe płacić za menagera sprzedaży, który był darmowy.

Po pierwsze-sklepy i ten manager sprzedazy zawsze sie placi do przodu.To nie jest horror tylko normalna procedura dla ponad 300 000 000 uzytkownikow.

Moja porada dla Ciebie jest taka-zaplac albo otworz sklep i bedziesz miala ten manager sprzedazy wliczone w cene sklepu..Poczytaj tutaj http://pages.ebay.pl/help/sell/stores.html

Sama sobie musisz odpowiedziec jaka opcja bedzie dla ciebie najlepsza

Wiadomość 2 z 11
ostatnia odpowiedź

E-bay każe płacić za menagera sprzedaży, który był darmowy.

Wybaczam Ci, bo sam nie wiesz w pełni co piszesz. To, że się za menagera płaci z góry, to wiem, ale powiedz mi jaka to jest góra skoro za niego policzyli mi za sierpień, a opłaty weszły od 16.09.2013. Czy według Ciebie płatność z góry to znaczy miesiąc przed wprowadzeniem opłat.
Twoje porównanie do xxxxxxx ludzi jest też niedorzeczne, bo mój maż ma konto też na e-bay i korzystał z menagera do 15.09.2013 i nie ma naliczonych żadnych opłat.
Nastąpił jakiś dziwny błąd w systemie e-bay i nikt nie umie tego naprawić, albo ileś tam tysięcy ludzi zostanie zrobionych w bambuko i zapłaci za coś co było darmowe, bo nie sprawdzi. Ty mnie też do tego namawiasz.
Ja nie chcę płacić za to narzędzie, bo sprzedaję dosłownie 1 CD raz na miesiąc, płacę haracz od sprzedaży, haracz PayPalowi i jak zapłacę za menagera, albo za sklep, to tak jakbym oddała ten CD za darmo. Bez sensu. 

Wiadomość 3 z 11
ostatnia odpowiedź

E-bay każe płacić za menagera sprzedaży, który był darmowy.

Jezeli dostalas do zaplacenia za polowe wrzesnia na rachunku z 31.08 to wszystko sie zgadza.Jezeli zaplacilas za sierpien na rachunku z 31.07 to znaczy ze jest problem.Ja odpowiedzialem Tobie wedlug tego co napisalas w pierwszym emailu w pierwszym zdaniu

 

Wiadomość 4 z 11
ostatnia odpowiedź

E-bay każe płacić za menagera sprzedaży, który był darmowy.

Miałam na koniec sierpnia do zapłaty za CD i zapłaciłam i konto było "0", a już rano 01.09.2013 wyskoczyła suma 7,99 zł za menagera.
Powtarzam na koncie męża nic takiego nie ma, a używał go do 15.09.
Problem jest w tym, że przyszedł mi monit z e-bay, że jeżeli nie zapłacę to zamkną mi konto. Jak znam z autopsji znikną  mi wszystkie aukcje. To strasznie dużo roboty pisać aukcje od nowa i robić nowe fotki.
Jeśli to nic takiego, że naliczyli za coś, czego nie używam, to czemu straszą? Chcą wymusić na mnie niesłuszną opłatę???

Wiadomość 5 z 11
ostatnia odpowiedź

E-bay każe płacić za menagera sprzedaży, który był darmowy.

A czy nie masz opcji aby z niego zrezygnowac.Sprawdz.Odnosnie konta twojego meza to sprawdz czy on nie placi  rachunku w polowie miesiaca.Ebay przysyla invoice raz w miesiacu,dla jednych to jest ostatni dzien miesiaca dla innych polowa miesiaca.

Zycze powodzenia-jezeli naprawde naliczyli to co nie powinni to napewno zwroca.

Wiadomość 6 z 11
ostatnia odpowiedź

E-bay każe płacić za menagera sprzedaży, który był darmowy.

strasza bo maile sa wysylane z automatu przez system i nie tylko do Ciebie. napisz do obslugi klienta aby wyzerowali Ci saldo

Wiadomość 7 z 11
ostatnia odpowiedź

E-bay każe płacić za menagera sprzedaży, który był darmowy.

Pisałam kilkanaście razy, ale oni, albo nie odpowiadają na temat (gotowce), albo obiecują pomoc i od 19 dni nic się nie dzieje, a straszaki nadchodzą. Nawet jak wchodzę od wczoraj na stronkę, to najpierw widzę wielki monit o nakazie zapłaty i pouczeniem, że mi zamkną konto.

Wiadomość 8 z 11
ostatnia odpowiedź

E-bay każe płacić za menagera sprzedaży, który był darmowy.

Polskie eBay to wielkie **bleep** jak wszystko czego się polskie łapy nie dotkną. Ceny z kosmosu i wielkie dno!!!!

 

 

Wiadomość 9 z 11
ostatnia odpowiedź

E-bay każe płacić za menagera sprzedaży, który był darmowy.

Również dostałem fakturę za usługi. Ebay chyba zapomina że w polsce obowiazuje polskie prawo, przed wprowadzeniem zmian, nalezy pouinformować uzytkowników o zmianie regulaminu, cennika, a jakoś w mojej skrzynce poza fakturą wzmianki o opłatach nie znalazłem.

 

Nie logowałem sie tu od lat i nagle taki zonk.

 

Wiadomość 10 z 11
ostatnia odpowiedź