anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

E-BAY nabija liczniki odwiedzin stron.

Nie wiem komu to potrzebne, ale wystawiłem właśnie ponownie 76 aukcji zakończonych i od razu na każdej jest na liczniku odwiedzin "1". Jak to możliwe, że w sekundzie ktoś, albo 76 ludzi otworzyło moje aukcje. To pic na wodę.
Może ktoś z adminów odpowie jak na to wpadli i czemu ma to służyć? Czyj to pomysł?

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

E-BAY nabija liczniki odwiedzin stron.

to idzie z automatu, i tak jest od zawsze czyli od poczatkow istnienia ebay, to nie jest jakas nowość

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

E-BAY nabija liczniki odwiedzin stron.

Dokładnie tak jak pisze poprzednik.

 

Moim zdaniem to boty które sprawdzają każdą aukcję pod kątem np bluźnierstw, czy przekierowań na jakieś podejrzane strony itp.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

E-BAY nabija liczniki odwiedzin stron.

Napisałam do e-bay i mieli to zgłosić do administratora systemy. W konsekwencji teraz wyświetla mi się natychmiast po wystawieniu po "3" odwiedziny. No i jak tu monitować, kto i jakie jest zainteresowanie, jak liczniki są niewierzytelne. Czy to ma służyć sprzedającym???? Dla obserwujących może to i pomoc, bo e-bay przekłamuje ile to ludzi się interesowało, a prawda leży po drugiej stronie.

Może by zacząć uczciwie informować o ilości odwiedzin strony.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

E-BAY nabija liczniki odwiedzin stron.

Mieli poprawić, a teraz mam po wystawieniu kilkudziesięciu aukcji od razu po "4" niby odwiedziny. No i jak tu się połapać, czy ktoś zagląda na te moje aukcje, czy nie. Zaczyna mnie to śmieszyć, takie podbijanie ilości odwiedzin, ruchy na e-bay (????).

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź