anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedawca coś kombinuje ?

Witam mam pytanie kupiłem od chińczyka elektronike za ponad 560euro i ostatnio dostałem takie wiadomosci:

 

Dear buyer,we are sorry to bother you,we just got the message from our postal office that your items were returned to us by the customs becuase of the shipping way,don\'t worry,we will send the items to you today by another way,it will just take 7-10 working days to arrive,everything will be fine.Best Regards

 

Dear buyer,we can understand you,maybe this is really ergent for you,we will fix this for you quickly,sorry for the trouble again.Best Regards

 

Dear buyer,sorry to bother you again again,as we know the items are expensive for both of us.they were returned by SG POST.but don\'t worry,if you agree we can send the items to you with another shipping way,it will just take 7-10 working days,we promise everything will be fine,is it ok for you?you know without your permission we can\'t do anything,waiting for your fast response.Best Regards

 

napisałem że chce zwrotu pieniędzy to odpisali tak:

 

Dear friend,We are so sorry for your long wait,we can undersatand your feelind,please don't worry.since we shipped via economy iternational shipping on Jun.15th, would you mind kindly wait for a period if time,it'll reach to your hands soon and safety.please contact us provide that you still receive nothing after wait,we'll work on it soon.thank you Best Regards!

 

oco w tym wszystkich chodzi w tych pierwszych wiadomościach pisze że paczka wróciła do nich? a jak napisałem o zwrot pieniędzy to napisali że wysłali 15 czerwca ? wczesniej jeszcze pisali ze numer tel zły i żebym podał poprawny wydaje mi sie że sprzedawca coś kombinuje...

Wiadomość 1 z 12
ostatnia odpowiedź
11 ODPOW. 11

Czy sprzedawca coś kombinuje ?

Dzwon do Ebay Paypal jak najszybciej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pod zadnym pozorem nie godz sie na wysylke paczki 2 raz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dlaczego ?-bo jak ta druga paczka nie przyjdzie to zapewne minie wiecej jak 30 dni (tyle daje Ebay na reklamacje)

PayPal na reklamacje daje 45 dni

Czy oni podali tobie numer tej pierwszej paczki do sledzenia? Nic nie piszesz na ten temat

 Domagaj sie zwrotu pieniedzy od PayPal !!!!!!!

 

Wiadomość 2 z 12
ostatnia odpowiedź

Czy sprzedawca coś kombinuje ?

numeru przesyłki mi nie podali pisałem na forum elektroda to urzytkownicy pisali że nie zawsze sprzedawcy dają numer śledzenia paczki czyli wychodzi na to że sprzedawca chce mnie oszukać?

Wiadomość 3 z 12
ostatnia odpowiedź

Czy sprzedawca coś kombinuje ?

a mógł by ktoś naprowadzić mnie co mam robić ? wejść na paypal i co dalej?

Wiadomość 4 z 12
ostatnia odpowiedź

Czy sprzedawca coś kombinuje ?

Zadzwon do PayPal . Oni Tobie pomoga

Wiadomość 5 z 12
ostatnia odpowiedź

Czy sprzedawca coś kombinuje ?

a nie moge napisać ? tego sporu otworzyć? pomoże ktoś to rozwiązać zapłace 300zł za pomoc bo sam niebede wiedziałco gadać

Wiadomość 6 z 12
ostatnia odpowiedź

Czy sprzedawca coś kombinuje ?

chce otworzyć ten spór tylko musze napisać po angielsku nie znam angielskiego i nie wiem jak napisać że sprzedawca kręci czy jak to napisać?

Wiadomość 7 z 12
ostatnia odpowiedź

Czy sprzedawca coś kombinuje ?

zaloguj sie na swoim paypl nast. wejdz w szczegoly tego przedmiotu zejdz belka na sam dol, tam bedziesz mial gotowy link, klikniesz w niego ponownie zalogujesz sie, nast. wybierzesz z listy ze nie otrzymales przedmiotu, w wiadomosci mozesz a nie musisz wkleic to co od niego otrzymales i finito, zawsze mozesz uzyc translatora, na poczatku piszesz ze sprzedawca, a dopiero pozniej sprawe beda rozstrzygac spece z paypal'a. Spor mozesz otworzyc jesli od momentu klikniecia kup teraz lub wygrania licytacji nie minelo 45 dni, liczysz pokolei jak leci

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 8 z 12
ostatnia odpowiedź

Czy sprzedawca coś kombinuje ?

otworzyłem spór na paypalu napisałem po angielsku tak: Chcialbym otrzymac spowrotem moje pieniadze poniewaz nie otrzymalem przesylki

 

nie wiem czy jeszcze cos dopisac czy czekac na odpowiedz

 

i jeszcze napisałem zapytanie do sprzedającego poprzez formularz ebay o tracking number przesyłki chociaż nie wiem poco

Wiadomość 9 z 12
ostatnia odpowiedź

Czy sprzedawca coś kombinuje ?

prowadze ten spór napisałem mu na ebayu o numer tracking nie odpisał to napisałem jeszcze raz na sporze paypalu o nr tracking i czekam, na ebayu pisze mi o zgode na ponowną wysyłke a na paypalu napisał że wysłał to napisałem w spoże to że tak mi odpisuje i jeszcze wkleiłem te wiadomosci z ebaya w których pyta mnie o zgode na wysyłke, wyobrażacie sobie to ja zapłaciłem  a on mnie jeszcze pyta bo bez mojej zgody nie wyśle mam nadzieje że paypal stanie po stronie prawdy

Wiadomość 10 z 12
ostatnia odpowiedź