anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości zmiany numeru konta do wypłat

Cześć,

od momentu pierwszej wypłaty od eBay na konto bankowe gdy zorientowałem się że wypłaty są realizowane w oryginalnej walucie a nie w złotówkach chcę dokonać zmiany rachunku bankowego do wypłat na konto w euro.

Próbowałem to zrobić kilka razy zarówno poprzez "Mój Ebay - Konto - Płatności" jak i "Panel sprzedawcy - Płatności". Dodanie nowego konta / zmiana obecnego rachunku nie jest możliwa, ponieważ na ostatnim kroku po podaniu kodu SMS następuje wylogowanie z konta. Po ponownym zalogowaniu nowe konto do wypłat nie jest dodane. 

Próbowałem na różnym przeglądarkach, na telefonie - wszędzie jest ten sam problem. Ewidentnie jest to jakiś problem techniczny. Pisałem e-maile do eBay, pisałem na facebooku, niestety nic nie robią, traktują jak debila. Ma ktoś podobny problem?

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Brak możliwości zmiany numeru konta do wypłat

Witam,

Mnie ciągle wyskakuje brak weryfikacji konta bankowego. Przy próbie wpisania go i potwierdzenia

sms-em formatka się zapętla. Pisałem do nich parę razy ale bez efektu. Wstrzymane wypłaty.

Ech

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak możliwości zmiany numeru konta do wypłat

Dobry wieczór, mam identyczny problem. Od paru dni próbuję zmienić nr konta bankowego i jest to niemożliwe.  Ostatni krok czyli SMS z jednorazowym kodem, który wprowadzam powtarza się kilkakrotnie i kończy się komunikatem o nieprawidłowym postępowaniu i odsyła mnie abym za 24 godziny spróbowała ponownie.  Na maile pisane do eBay nikt nie odpowiada. Z tego co mi się obiło o uszy skargę na eBay.pl należy złożyć w centrali w USA, ale mój angielski jest zbyt kiepski.

 

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak możliwości zmiany numeru konta do wypłat

Mam dokładnie ten sam problem. Weryfikacja SMS, ekran logowania i powrót do płatności a tam tylko jeden rachunek bankowy, który był już wcześniej. Pytanie czy w ogóle ktokolwiek zwraca uwagę na maile od sprzedających w tej sprawie?

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak możliwości zmiany numeru konta do wypłat

Spróbujecie robic to w kółko aż pokaże się z kontaktuj się z obsługą ebay.Pokaże się tam numer telefonu który jest nie aktywny  ,  i  u mnie pokazał się kod błędu .Skopiowałem  ,zrobiłem skan   i wysłałem do obsługo ebay wiadomośc  , na drugi dzień skontaktowali się   i napisali że właśnie chodzi im   o ten kod  i kazali zpróbowac ponownie  .Kilka nie udanych prób  i konto zaktualizowałem oraz typ konta ebay.Jeżeli kodu nie bedzie widoczny należy zgłosić tą sprawę najlepie na stronę ebaypl facebok i napisac że nie potraficie zmienić konta bankowego .Ja próbowałem to zrobić przez ponad miesiąc , aż dotarł do mnie ten nieszczęsny kod .

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak możliwości zmiany numeru konta do wypłat

Faktycznie, teraz za trzecim razem się udało, dzięki !

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź