anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bezzasadna blokada możliwości wystawiania !

Założono mi blokadę na wystawianie przedmiotów na aukcjach eBay.pl. Poinformowano mnie że na moim koncie istnieje zadłużenie od 60 (!) dni. Ale to bzdura ! Ponieważ prawie nie wystawiałam i nie sprzedawałam, rachunek wynosił za wrzesień mniej niż 5 zł. i ta płatność nie była wymagana i nawet nie wystawiono mi na nią faktury. Teraz sprzedałam kilka rzeczy i rachunek łączny wyniósł 18 (!) zł. ale zablokowano mi już wystawianie równo z terminem płatności ! Jakaś polska adminka odpisała, że mam zadłużenie jednak od 60 dni czyli blokada jest zasadna. Czy ktoś wie jak rozmawiać z polskimi adminami i czy niektórzy z nich stosują elementarną logikę ? Jednocześnie PayPal nie odblokowało mi środków na koncie mimo tego że kupujący zamknął spór, bo przesyłka wreszcie do niego dotarła i też jest problem bo formularz kontaktowy z PayPal nie przewiduje wprost takiego wariantu w swoich "gotowcach" - formularzach kontaktowych a jak już - to wtedy pojawia się info "Pojawił się błąd - przepraszamy" !!!! Ktoś wie co z tym zrobić  ? Z góry dziękuję za pomoc

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Bezzasadna blokada możliwości wystawiania !

Miałam podobną sytuację.

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Napisałam mail o takiej treści:

 

witam Kilka dni temu opłaciłem należności na rzecz Ebay, na koncie pokazuje się informacja: "Twoja płatność PayPal w wysokości ..... zł
została zaksięgowana na Twoim koncie w dniu 21-09-2015 16:55:30."
a ja nadal otrzymuję komunikaty o zaległościach w płatności na ...zł z uwagą,że konto zostanie zablokowane. Co jest? Dwa razy mam płacić?

----------------------------------------------------------------------------------------

 

Dostałam taką odpowiedź:

 

Informuję, że wpłynięcie należności w wysokości  .... PLN zostało odnotowane na naszym koncie. Dziękujemy za dokonanie zapłaty.
Informuję, że ze względu na czas związany z przesyłaniem płatności i czynności administracyjne proces zaksięgowania wpłaty może potrwać nawet do 14 dni. Dlatego czasem, mimo zapłaty w okresie jej księgowania, możesz otrzymywać wiadomości przypominające o dokonaniu opłaty. Zwykle jednak, proces ten trwa krócej.
Pamiętaj, że możesz także samodzielnie sprawdzić czy kwota jest już zaksięgowana.

Jak to zrobić?
1. Zaloguj się na eBay.pl
2. Przejdź do zakładki Mój eBay.
3. Przejdź do zakładki Konto.
4. W liście znajdującej się po lewej stronie ekranu kliknij łącze Konto sprzedającego.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostaję do Twojej dyspozycji.

 

-----------------------------------------------------------------------

 

Może sprawdź, albo napisz to co ja. Czas oczekiwania na odpowiedź: 5 dni.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Bezzasadna blokada możliwości wystawiania !

Mam to samo i to na dwóch kontach...

 

Dokonałem płatności 5 stycznia za grudzień. Po kilku dniach dostałem  ostrzeżenie o nieuregulowanych platnościach. Skontaktowałem się z obsługą, zapewnili mnie że zajmą się tematem. 18 stycznia informacja o zawieszeniu konta. Wchodzę w historię korespondencji z ebayem, cała korespondencja dotycząca tego tematu została USUNIĘTA!! SKANDALICZNA OBSŁUGA. **bleep** z call center w Stanach totalnie nie wiedział o co chodzi więc się wyłączyłem. Teraz napisałem do nich ponownie ale jestem ignorowany. Nie bedę przecież płacił dodatkowo! A widzę że może się to powtarzać bo wystąpiło już na drugim koncie... Co robić gdy Ebay mnie olewa?!

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź