anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Archiwizacja zdjęć i opisów aukcji po 90 dniach-POMOCY!

Bardzo Was proszę o pomoc w trudnej dla mnie sytuacji. Otóż wyczytałem, że zakończone aukcje są widoczne jeszcze przez 3 lata od momentu ich zakończenia, więc byłem spokojny i nie robiłem ich ewidencji. Aż tu nagle dzisiaj zobaczyłem, że wszystkie aukcje z 2014 r, w których uczestniczyłem jako kupujący, nie tylko zostały przeniesione do archiwum, ale i wszelkie zdjęcia nabytych przedmiotów oraz ich opisy zostały zlikwidowane! Ot tak, po prostu. W archiwum pozostały jedynie puste linki i tytuły aukcji, a które nie prowadzą do niczego!

Oczywiście, napisałem do administracji "eBay-a", ale jeszcze nie mam odpowiedzi.

Tymczasem brak zdjęć i ich opisów praktycznie uniemożliwi mi zewidencjonowanie moich zakupionych znaczków, a które- jak wiadomo- powinny być dokładnie opisane wraz ze wszelkimi danymi posiadanymi na ich temat.

Czy ktoś z Was już zetknął się z taką archiwizacją dawnych aukcji i czy jego wniosek o udostępnienie mu zdjęć i opisów- choćby na kilka dni- został kiedykolwiek pozytywnie rozpatrzony?

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Archiwizacja zdjęć i opisów aukcji po 90 dniach-POMOCY!

nie ma takiej mozliwosci, gdyz po 90 dniach wszystko wylatuje w kosmos, dotyczy to zarowno sprzedawcow jak kupujących

 

odpowiedz z serwisu dostaniesz taka przykro ale nie mozemy udostepnic ble ble

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Archiwizacja zdjęć i opisów aukcji po 90 dniach-POMOCY!

To co w takim razie jest przechowywane przez 3 lata? Same puste linki i tytuły aukcji, które nie prowadzą do niczego?

Poza tym czy przed tymi 90 dniami jest jakaś możliwość, aby te opisy i zdjęcia z aukcji zachować na dłużej na strone "eBay"? Czy da coś np. przeniesienie tych starych aukcji do zakładek "Lista życzeń" lub "Moje kolekcje"? Próbował już ktoś tak zrobić?

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Archiwizacja zdjęć i opisów aukcji po 90 dniach-POMOCY!

po 90 dniach nie mozna ozyskac aukcji. Nie licz na nikogo, licz na siebie: bedac na stronie aukcyjnej wcisnij Ctrl + S aby ja skopiowc do swojego komputera czy dysku.

**************************************
Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Archiwizacja zdjęć i opisów aukcji po 90 dniach-POMOCY!

Nie wiem czy to pomoze ale jezeli chcesz odzyskac zdjecia to zaloguj sie tutaj-http://www.isdntek.com/ebaytools/ScanEndedListings.htm      Numer aukcji jest potrzebny a to mozesz odzyskac na PayPalu

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Archiwizacja zdjęć i opisów aukcji po 90 dniach-POMOCY!

Nic to wprawdzie nie daje, ale jestem Wam wszystkim bardzo wdzięczny za tak wyczerpujące odpowiedzi. Poza tym w swoim snajperze udało mi się odtworzyć widok przynajmniej części starych aukcji, w których uczestniczyłem- nawet i ponad 90 dni temu. Dobre i to.

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź