anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie aukcji przez eBay.pl - alkohol - inne

Kilka dni temu anulowano mi dwie aukcje gdyż stwierdzono:

"naruszasz następujące zasady obowiązujące w naszym serwisie: Alkohol Inne."

Tylko że owe dwie aukcje - to stara pocztówka przedstawiająca ruiny jakiegoś niemieckiego browaru oraz grafika - z alegorią do starych bukłaków wina ! Obie sprzed stu lat, obie te rzeczy (i podobne) można było w ciągu kilku ostatnich lat kupić na eBayu niemieckim i amerykańskim ale u nas ktoś stwierdził że łamię zasady.

Co także ciekawe - te rzeczy wystawiałam już od kilku miesięcy i jakoś nikt nie zwrócił uwagi na domniemanie naruszenie zasad. Kiedyś anulowano mi aukcję znaczka reklamowego reklamującego wibrator - znaczek także był sprzed ok. 100 lat i przedstawiał wibrator - przyrząd do masowania m.in. czoła oraz mięśni przedramienia ale przez kogoś z polskiego eBayu to na tyle zbulwersowało (musiało mu się skojarzyć...), że wycofał mi aukcję i to mimo tego że w tym samym czasie takie znaczki można było kupić na eBayu niemieckim i francuskim.

Co ciekawe ani wtedy ani teraz, nie mogę się doczekać odpowiedzi na moje maile w czym to naruszam zasady eBay.

Kto decyduje o tym czy aukcja zostanie anulowana ? Przecież czasami jest to ośmieszanie poważnego serwisu i platformy aukcyjnej przez jego pracowników !

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: Anulowanie aukcji przez eBay.pl - alkohol - inne

Wiem, że tu zaglądaja administratorzy eBay.pl - czy nikt z państwa nie jest mi w stanie odpowiedzieć ani wyjaśnić w jaki to sposób sprzedaż stuletniej grafiki (alegorii !) czy pocztówki z ruinami browaru jest propagowaniem i sprzedażą alkoholu ?

 

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: Anulowanie aukcji przez eBay.pl - alkohol - inne

Na to pytanie chyba nikt z eBay.pl Ci nie odpowie. To co Ci zrobiono to pikuś. Przeczytaj mojego posta na tym samym forum - temat: "Jak się pacyfikuje sprzedawców na eBay". Pozdrawiam - kasiaemilia1

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź