anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Abonament za Sklep Ebay a Prowizje

Witam.

Prowadzę sklep w ebay.de. Chciałbym wykupić abonament za sklep, interesuje mnie ten średni czyli Top-Shop. Wiem że w Polsce jest on tańszy. Widziałem że jeśli wykupię go na ebay.pl to ilość aukcji do wystawienia wszędzie będzie taka jak powinna czyli w niemczech 2500. Interesuje mnie jednak kwestia prowizji. W Niemczech mając ten sklep zostaje ona zmniejszona o 2,5%. Normalna prowizja wynosi tam 8,5%. W Polsce znalazłem jakiś dopisek w pomocy że 1,7%, ale to chyba tylko na naszym ebayu. Nie znalazłem żadnej wzmianki odnośnie zmniejszenia prowizji. Czy jak kupię u nas sklep to w Niemczech zmniejszy mi się ona o te 2,5%? Z drugiej strony czy jak wykupię go w Niemczech to czy będę mógł na takich samych warunkach jak u nas wystawiać za granicą.

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Abonament za Sklep Ebay a Prowizje

ceny poszły w górę, Ebay zmierza do unifikacji opłat.Najpierw sprawdź jak jest z abonamentem po ostatnich zmianach.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Abonament za Sklep Ebay a Prowizje

wg http://verkaeuferportal.ebay.de/ebay-shops-vorteile-im-ueberblick jesli wystawisz na ebay.de w ramach sklepu top shop na ebay.de, zapłacisz prowizje obowiązujaca na ebay.de z rabatem

 

nie widze ani tu ani tam info ze rabat na prowizje ze sklepem top shop obowiazuje takze przy subskrypcji odpowiednika top shop na ebay.pl

 

co do tego, czy majac top shop na ebay.de masz preferencyjne warunki wystawiania na innych ebayach > cytuje

'Attraktive Angebotsgebühren für Festpreisangebote auf internationalen eBay-Websites' + '

  • attraktive Angebotsgebühren für Festpreisangebote auf internationalen eBay-Websites (Top- und Premium-Shop)'

czyli tak sa preferencyjne warunki i oplaty z Top i Premium Shop z ebay.de za wystawianie na innych ebayach masz opisane na http://pages.ebay.de/international-verkaufen/gebuehren.html#internationale-websites 

 

pozostaje kwestia czy subskrypcja top czy premium shop na ebay.de nie jest czasem zarezerwowana dla firm z siedziba w niemczech...

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź