jak wystawić aukcję - czy już mogę?

sunagnieszka
Użytkownik

Witam,

Niby konto mam od dawna, ale potrzebuję pomocy. 🙂

Chciałabym wystawić na sprzedaż jeden przedmiot - kosmetyk. Najlepiej tak, aby był widoczny na innych ebayach, bo cena tam jest wyższa. 🙂

I teraz: teoretycznie chciałabym otrzymać płatność przez PayPal (teoretycznie, bo naczytałam się na tym forum takich rzeczy, że się zaczynam bać)...

Konto w PayPal mam o statusie "osobiste", gdyż do tej pory tylko kupowałam. Czy muszę coś zmieniać, czy takie konto również może akceptować płatności?

Zakładam, że spełaniam inne warunki wystawienia aukcji, ale... jeśli się mylę, proszę - naprostujcie mnie. 🙂

Pozdrawiam,
Agnieszka

Pokaż cały temat

tak, możesz już od dawna to po pierwsze

po drugie, tak się nie da, żeby był widoczny na innych ebayach, znaczy da się, ale użytkownicy innych ebayów muszą użyć wyszukiwarki zaawansowej, co to rzadko czynią, no chyba że chcą kupić coś np. do kolekcjonowania

najlepiej wystaw na angielskim ebayu z dodatkową opcją płatną 30 penów to wtedy będą widoczne na amerykańskim i kanadyjskim z wysyłką na cały świat, w wykluczeniach możesz ptaszkować do jakich krajów nie chcesz wysyłać

wiesz co ja tych niektórych bzdur co ludzie piszą na temat paypal to nawet nie czytam, a nawet ich nie komentuję 

a i tak prawie każdy kupujący o tym wie, że tylko płacąc paypalem ma gwarancję odzyskania kasy, gdy np. przedmiot nie zostanie wysłany, czy gdszieś po drodze zaginie

na moich aukcjach jedyną metodą płatności jest tylko i wyłącznie paypal innych nigdy nie akceptowałem, nie akceptuję i akceptować nie będę.

jeśli chcesz sprzedawać to musisz je zmienić na specjalne, z osobistym aukcji nie uda się wystawić

a zakładam jeszcze, że jesteś zweryfikowana, masz na paypalu dodaną kartę kreytową bądź debetową i masz połączone konto ebay z paypal oraz utworzone konto sprzedającego
wpisz w pomocy konto sprzedającego

😄

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay