Nie mogę wystawiać aukcji - błąd

Witam,
Od wczoraj nie mogę wystawiać aukcji na e-bay. Po kliknięciu "sprzedaj" lub "sprzedaj podobny" wyświetla się strona z informacją:
 
"Aby móc dalej sprzedawać w serwisie eBay, musisz mieć ustawioną formę płatności
  • Zauważyliśmy, że nie masz ustawionej formy płatności dla swojego konta eBay. Gdy wykonasz to działanie, będziesz mógł wystawić kolejne przedmioty.
     
     
     
    Po kliknięciu na link "Podaj informacje o formie płatności" wyświetla się strona z komunikatem:
     
    "W tej chwili nie możesz korzystać z tej opcji. Tylko użytkownicy, których walutą rozliczeniową jest euro, mogą korzystać z płatności kartą kredytową. Informacje o dostępnych formach płatności znajdziesz na stronie Mój eBay > Konto sprzedawcy.
    Aby uzyskać dalsze informacje, skontaktuj się z Obsługą klienta eBay."
    Próbując wchodzić w te ustawienia od ustawień konta jest to samo. Na wszystkich przeglądarkach jest to samo.
    Blokuje mi to pracę. Obsługa od wczoraj jeszcze nie odpowiedziała (wiem, że mają 2 dni, ale ja nie mogę pracować przez tyle czasu).
     
    Proszę o pomoc.
     
Pokaż cały temat

Witam

 

to nie jest bład tylko normalna procedura ebay. Troche bzdura ale niestety musisz po osiągnięciu pewnego pułapu sprzedaży zmienić swoją walutę rozliczeniową na Euro i będzie OK.

 

Wszyscy to przerabiają

 

tu masz trochę podopowiedzi

 

http://pages.ebay.pl/help/sell/billing-currency.html

 

Pozdrawiam

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay