Nie mogę wystawiać aukcji - błąd

Witam,
Od wczoraj nie mogę wystawiać aukcji na e-bay. Po kliknięciu "sprzedaj" lub "sprzedaj podobny" wyświetla się strona z informacją:
 
"Aby móc dalej sprzedawać w serwisie eBay, musisz mieć ustawioną formę płatności
  • Zauważyliśmy, że nie masz ustawionej formy płatności dla swojego konta eBay. Gdy wykonasz to działanie, będziesz mógł wystawić kolejne przedmioty.
     
     
     
    Po kliknięciu na link "Podaj informacje o formie płatności" wyświetla się strona z komunikatem:
     
    "W tej chwili nie możesz korzystać z tej opcji. Tylko użytkownicy, których walutą rozliczeniową jest euro, mogą korzystać z płatności kartą kredytową. Informacje o dostępnych formach płatności znajdziesz na stronie Mój eBay > Konto sprzedawcy.
    Aby uzyskać dalsze informacje, skontaktuj się z Obsługą klienta eBay."
    Próbując wchodzić w te ustawienia od ustawień konta jest to samo. Na wszystkich przeglądarkach jest to samo.
    Blokuje mi to pracę. Obsługa od wczoraj jeszcze nie odpowiedziała (wiem, że mają 2 dni, ale ja nie mogę pracować przez tyle czasu).
     
    Proszę o pomoc.
     

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

Witam

 

to nie jest bład tylko normalna procedura ebay. Troche bzdura ale niestety musisz po osiągnięciu pewnego pułapu sprzedaży zmienić swoją walutę rozliczeniową na Euro i będzie OK.

 

Wszyscy to przerabiają

 

tu masz trochę podopowiedzi

 

http://pages.ebay.pl/help/sell/billing-currency.html

 

Pozdrawiam

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań