Faktura - rachunek za pobrane prowizje

Witam,

proszę o radę.

1 pytanie: Niedawno założyłam konto na ebayu oraz paypal jako firma. Chiałabym otrzymywać co miesiąc faktury, lub jakieś rachunki aby móc odliczać sobie koszty. Wydrukowałam sobie fakturę z ebaya za ostatni miesiąc, ale nie ma tam mojego NIPu mimo że wszystkie swoje dane wprowadziłam i są widoczne w profilu. Napisałam w tej sprawie zapytanie do obsługi ebaya. Ale dostałą bardzo zdawkową odpowiedz z automatu, która w żaden sposób mi nie pomogła. Co mam zrobić zaby na fakturach był mój nr NIP ?

 

2 pytanie: Podobna sprawa z paypalem. Nie potrafię uzyskać od nich faktury. Dowiedziałam się że nie mogą mi wystawić bo są poniekąd finansową....Ble blele. Pani odpowiadała tak szybko, a na koniec powiedziała że wyśle mi mailem instrukcję jak to zrobić i niestety nie wysłała 😞 Proszę zatem kogoś kto ma doświadczenie o radę jak to załatwić?

Dziękuję,

Ewa

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Faktura - rachunek za pobrane prowizje

paypal nie wystawia faktur wcale i otrzymałas poprawna odpowiedz

 

ebay co prawda wystawia, ale to nie jest faktura vat, tylko ogolne podsumowanie za pobrane prowizje, a zeby był Twój numer NIP musisz być VATowcem innej opcji nie ma

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź