sprawa o nieotrzymanie przedmiotu

Dzień dobry, użytkownik otworzył mi sprawę, bo w ciągu tygodnia nie otrzymał 3 przedmiotów kupionych ode mnie. Wpłata była w niedzielę, przesyłka we wtorek (mam ustawione na 1 dzień roboczy od wpłaty) , przedmioty zostały wysłane, a użytkownikowi podałam od razu nr przesyłki. Zgodnie ze śledzeniem, przedmioty są w drodze (przesyłka z PL do UK - wg trackingu przesyłka jest na sortowni). Na moim koncie paypal została jednak zablokowana kwota z tej transakcji. Rozumiem, że jeśli kupujący się nie odzywa to liczy na to że będzie miał i kasę i towar? Bo podejrzewam, że tak to się skończy?

Pokaż cały temat

Witam,

 

Sama strzeliłas sobie w stopę podając tak krótki termin 1 dzień roboczy, to co Ty podałas + zaznaczyłas ze wysyłasz listem poleconym (ebay sobie obliczył na 4-5 dni roboczych) więc kupuący otrzymał konkretną datę kiedy przedmiot otrzyma i nie dziwota ze sprawe otworzył bo wg ebay powinienen przedmiot juz otrzymać. Jesli dzisiaj by u Ciebie kupil to powinien otrzymac przedmiot 25 lipca, a jakie są realia to ja wiem

 

Ja bym na Twoim miejscu zwiększył np do 10 dni i ustawił na ekonomiczną wtedy czas dostawy się wydłuży

 

Twoja przesyłka nie jest na sortowni a napewno już w jego urzędzie pocztowym, gdyz jesli chodzi o śledzenie, to śledzenie się konczy na Heatrow


a Ty musisz koniecznie odpowiedziec na sprawe podajac albo sam tracking albo link do sledzenia np ze strony 17track.net i napisac kupujacemu ze jego przesyłka jest prawdopodobnie w jego urzedzie pocztowym

 

lepiej podaj bo ebay sie posiłkuje numerami do sledzenia

 

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay