prośba o identyfikację prawdziwości dowodu nadania przesyłki z niemiec

Witam.Mam prośbę ,czy ktoś moze mi pomóc w rozpoznaniu prawdziwości dowodu nadania przesyłki poleconej z niemiec,na moje zapytanie o pieczątki i datę nadania sprzedajacy podał mi kilka różnych wersji,i wysłał mi skan tego dowodu http://www.auction-factory.eu/ebay/wertbrief.jpg napisał mi że w niemczech nie dają pieczatek,a wszystko jest w kodzie elektronicznym,na tym dokumencie widnieje jedynie PL i obok niepoprawnie zapisane moje nazwisko ,powołuje się cały czas na nr.przesyłki i każe mi szukać u nas na poczcie.Suma na kwicie się też nie zgadza jest zaniżona ze 100 na 85 euro.Zapłacone było poprzez PayPal ponad miesiąc temu,złożyłem reklamację za pośrednictwem PayPal,dostałem od nich 2 wiadomości i nie wiem co dalej robić?
Pokaż cały temat
Dzięki forumyabe,za wiadomość i bezinteresowną pomoc,jutro napiszę prośbę do sprzedawcy o skan Nachforschungsantrag,do Polski jak by list doszedł, dostałbym awizo dwu krotnie,pytałem na poczcie ,powiedziano mi że z dokumentu wynika że jest to list wartościowy i raczej jest niemożliwe żeby taki list w polsce zaginął,i jeżeli nadawca złoży reklamację wtedy w pierwszej kolejności wezwą mnie na pocztę i powiadomia że taka reklamacja została założona .O dalszym rozwoju sprawy powiadomię Cię na forum.Serdecznie pozdrawiam i dziękuję wacek61
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań