Inna cena w paypal niż całkowita w aukcjach - dopisane pozycje

da.bo35
Użytkownik
Dobry wieczór. Kupowałam już kilkakrotnie zagranicą, teraz mam problem z jedną aukcją. Kupiłam kilku przedmiotów. Cena za wszystko + wysyłka około 100 dolarów. I tak jest podane na stronie ebay. Gdy przechodze do płatności przez paypal, pojawia mi się komunikat, że "bedizesz przelewać 1830 zł" i "że jest przekroczopny limit, więc musze zweryfikowac kartę". Do tej pory płaciłam z paypala wyższe sumy niż 100 dolarów i było ok. W szczegółach płatności na paypalu mam INNE sumy niż w aukcji. Tzn. do każdego przedmiotu sa DOPISANE pozycje za "Wyszczególniona opłata za wysyłkę" około 35 dol./szt. "Wyszczególnione ubezpieczenie" po 10 dolarów za szt. Jak to razem podliczyć, to suma wielokrotnie! przekracza te 100 dolarów z aukcja + wysyłka. Sta pewnie wzięlo się to 1800 zł + brak limitu. Nie rozumiem, co się stało. Nie chcę weryfikowac karty i zwiększać limitu . Prosze o pomoc - co zrobić. Dziekuję!
Pokaż cały temat
da.bo35
Użytkownik
Dzięki, samo pojęcie limitu teraz zrozumiałam. Nadal nie rozumiem złego wyświetlania w paypalu nadmiernych kosztów - czy możliwe, ze sprzedawca celowo tak pozaznaczał? Aby - nie wiem, naciagnąć, zarobić, odstraszyć klienta./jeden z tych przedmiotów kupiłam śmiesznie tanio/. Nie sprzedaję niczego, więc nie wiem, jak to wygląda z drugiej strony - ze strony sprzedawcy. Na ile taki wpis zależy od sprzedawcy - jeszcze raz podkreślę, ze na stronie aukcji po 'poproś o rachunek' pojawia się suma ok. 100 dolarów, prawidłowa. Dopiero w paypalu jest inaczej.
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań