"nowa" wyszukiwarka na ebay.pl

Od kilku dni namieszali coś w wyszukiwarce dostępnej dla ebay.pl Nie zjaduje przedmiotów, które kiedyś były normalnie wyszukiwane. Myślałem, na początku, że sprzedawcy nie oferują wysyłki do Polski i dlatego ebay.pl przestaje pokazywać te przedmioty. Ale tak nie jest. Popsuli to kilka dni temu. Wyszukiwarka dla ebay.co.uk działa tak jak wczesniej. Znajduje wszystko jak poprzednio. 

Dla hasła: madonna polska wyszukiwarka znajduje ok 201 000 pozycji a dla ebay.co.uk już ponad 205 000. To pnad 4 tys różnicy haseł. Coś namieszali. Podkusiło mnie przeniesienia konta z ebay.co.uk ech... Trzeba będzie wrócić do wyszukiwarki angielskiej. Jest sens gdzieś to zgłosić? Pisać do nich?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

"nowa" wyszukiwarka na ebay.pl

NA ebay.com jest to samo 

 

wyników 534 a widać tylko 200 i nie sa dostepne kolejne strony 1,2,3,

 

 

cos globalnie mącą

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

"nowa" wyszukiwarka na ebay.pl

🙂

Hit jest taki, że sprzedawcy którzy wysawiają na "cały świat" nawet niewiedzą, że ich aukcje nie są widoczne we wszystkich serwisach takich jak ebay.pl i innych :).  Napisałem, że gościa z UK i był zdziwiony, że jego aukcja nie jest wyszukiwana we wszystkich serwisach 🙂 Także kochani tego ten... jeżeli myślicie że wasz przedmiot jest widoczny dla "całego świata" to tak już nie jest :). Nigdy nie sprzedawałem na ebay, ale domyślam się, że za wystawienie aukcji ebay pobiera opłatę (nawet jeżli tylko od sprzedanej "rzeczy/przedmiotu") więc chyba to trochę większy probem, niż tylko to, że waszych przedmiotów nie ma w globalnym systemie a tylko w niektórych :). Jak by to nazwać hmmm 🙂 Macie jakieś pomysły?

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

"nowa" wyszukiwarka na ebay.pl

Jest coraz lepiej dla słowa madonna:

ebay.pl Wyniki dla 167 071madonna

dla eby.cu.uk: 206,638 results for madonna

 

Czy was to nie martwi że robią nas w ch....?

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź