pytanie o wysyłkę z Włoch

Witam wszystkich serdecznie,

 

w sumie powinienem zapytać przed zakupem a nie już po fakcie, no ale trudno - pierwsze zakup na Ebay. O jakość sprzedawcy się nie boję - ma powyżej 19 000 pozytywnych komentarzy, wszędzie 5 gwiazdek i 100% feedback.

 

Kupiłem przedmiot z Włoch i w wysyłce jest napisane ' Spedizione internazionale standard ' i koszt to 15 EUR, z tego co widzę paczka została już wysłana, ale nie mam żadnego listu przewozowego i teraz pytanie - nawet nie wiem czy powinien być w tej opcji. Podejrzewam, że poszło to zwykłą pocztą, ale no właśnie - nie wiem czy jest jakakolwiek możliwość śledzenia paczki, przy tym typie wysyłki (to był domyślny typ wysyłki i nie mogłem go zmienić).

 

dzięki serdecznie i pozdrawiam

 

 

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

pytanie o wysyłkę z Włoch

Jesli nie otrzymales mejla od sprzedawcy, ze przedmiot wyslano, to zadaj pytanie z poziomu aukcji aby podal numer do sledzenia, poniewaz czas dostawy jaki wyliczyl serwis to 4-8 dni, jesli by wyslal ekonomiczna to czas dostawy byl powyzej 21 dni.

 

Ja wysylam do Wloch poleconym i czas dostawy nie przekracza 7-14 dni i w druga strone jest podobnie.

 

Btw metode wysylki wybiera z dostepnej listy sprzedwca i nie da rady tego zmienic.

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

pytanie o wysyłkę z Włoch

Dzięki bardzo za odpowiedź. Dzisiaj o 10:10 na maila przyszła mi wiadomość, że paczkę wysłano i jak wchodzę w samą aukcję to też jest ikonka paczki i napisano "wysłano 18/03/14 - z tym, że właśnie nie ma żadnego numeru do śledzenia czy coś z tych rzeczy.

 

Czyli, co, odezwać się do sprzedawcy i poprosić o numer do śledzenia i ewentualnie zapytać czy poszło ekonomiczną?

 

Jeszcze raz dzięki za odpowiedź.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

pytanie o wysyłkę z Włoch

tak pisz do sprzedawcy bo tylko on wie, jak wyslal i czy jest sledzenie

 

tak czy owak jesli placiles paypalem jestes chroniony na wypadek problemow

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

pytanie o wysyłkę z Włoch

No i odezwałem się do sprzedawcy. Przesłał mi numer listu przewozowego i okazuje się, że wysyłka idzie do mnie GLSem. 🙂

 

Przy odrobinie szczęścia będzie na początku przyszłego tygodnia.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź