Zakup Pierwszy raz.

kristopher0725pl
Użytkownik

Witam wszystkich już doświadczonych użytkowników ebay 🙂



Mam do was kochani pytanie.Planuje pierwszy raz w życiu kupić pewny przedmiot na ebay ale mam ogromnego stracha.



Podam wam link do przedmiotu i zapytam pare rzeczy.



http://www.ebay.co.uk/itm/Assembly-Lcd-Screen-Diaplay-Replace-for-Blackberry-Bold-9700-9780-002-111-Black-/400364138047?pt=UK_Replacement_Parts_Tools&hash=item5d378fee3f#shId



Jak widać cena jest 25.99 funtów. Czyli po przeliczeniu na PLN wychodzi jakieś 125zl.



To jest bardzo tanio! W polsce za ten wyświetlacz musiałbym zapłacić od 200 do 250zl!



I teraz mam pytanko. Czy faktycznie zapłacę tylko 125zl? Bo aż wierzyć mi się nie chce aby to było takie piękne.



Ale wiadomo,sprzedaje chinczyk i produkt nie jest oryginalny tylko "Wysokiej jakośći"



Boje się o takie rzeczy. Ze paczke mi zatrzymają celnicy.


Lub zostaną doliczone jakieś inne koszta przy odbiorze.



Słowem,czy zamawiając ten LCD naprawdę zapłacę tylko 125 PLN?



Jeszcze na koniec mam pytanko, do jakiej kwoty mogę np kupowac przedmioty z wielkiej brytanii aby nie było żadnego cła i vat?



Bo mam też na oku ekran LCD do Playbooka który kosztuje po przeliczeniu na polskie jakieś 300-350zl




Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Zakup Pierwszy raz.

ikaz381
Użytkownik

Do 150 euro nie płacisz cła. Możesz jedynie (jak urząd celny skontroluje przesyłkę) zapłacić 23% watu. Jeśli wyślą Ci to pocztą prawdopodobiństwo wynosi 10%, jeśli przesyłką kurierską 80%.

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź