anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka do USA listem poleconym priorytetowym w dobie pandemii - ktoś próbował?

Witam

 

Jak w temacie: ktoś próbował wysyłać listem poleconym priorytetowym z usługą potwierdzenia odbioru do USA w ostatnim czasie i może potwierdzić, że przesyłki doszły?

 

Póki co Global Express i EMS zawieszony a kurier to za droga sprawa. Zostaje tylko opcja poleconych priorytetowych, które nie są śledzone przez stronę amerykańską.

 

Pytałem na poczcie, ponoć ludzie wysyłają i listy dochodzą ale wolę się upewnić - ktoś z was może się pochwalić swoimi doświadczeniami w dobie ,,pandemii", jak to wygląda w praktyce?

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Wysyłka do USA listem poleconym priorytetowym w dobie pandemii - ktoś próbował?

było wałkowane już parę razy.

Polecone są śledzone tylko poprzez panel ebay i nie ma z tym problemów. Czasami jedynie w NY mogą zawisnać na 2 tygodnie.

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Wysyłka do USA listem poleconym priorytetowym w dobie pandemii - ktoś próbował?

Stąd pytam :). Dzięki.

 

Dla pewności: czy wpisując numer przesyłki w Ebay'u mamy 100-procentową pewność, że Ebay będzie to śledzić? Pytam, bo spotkałem się z opiniami, że nie zawsze tak jest.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Wysyłka do USA listem poleconym priorytetowym w dobie pandemii - ktoś próbował?

wysyłałem z 20 listów od kiedy odblokowano przesyłki i każdy miał śledzenie.

Faktycznie kiedyś bywało to losowo i zacząłem używać globala. Obecnie nawet jak by global wrócił to będę słać listem (poza przypadkami gdy będzie ponad 1KG)

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Wysyłka do USA listem poleconym priorytetowym w dobie pandemii - ktoś próbował?

No przez Ebay'a to działa ale ja najczęśćiej wysyłam prywatnie i wtedy bez numeru do śledzenia jest cienko....

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź