Problem z przesyłką z Chin

Witam. Kupilem cos z Chin 26 sierpnia. Wyslane zostalo 27.08.2021. Potem cos sie z nia dzialo az dojechala do guangzhou. Od 3 wrzesnia do dzisiaj czyli 13 wisi status skanowanie zbieznosci. Ktos wie co sie z nia dzieje? Link do sledzenia: https://pkge.net/pl/parcel/LV232858025CN

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Problem z przesyłką z Chin

Według ChinaPost - 3 wrz. została przekazana przewoźnikowi.

Oznaczona jest jako przesyłka biznesowa?

2021年9月3日星期五 上午04:24

最新事件

分配运输渠道

中国广东广州 = Chiny, Guangdong, Kanton

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Problem z przesyłką z Chin

Według ChinaPost - 3 wrz. została przekazana przewoźnikowi.

Oznaczona jest jako przesyłka biznesowa?

2021年9月3日星期五 上午04:24

最新事件

分配运输渠道

中国广东广州 = Chiny, Guangdong, Kanton

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Problem z przesyłką z Chin

niestety nie wiem czy jest oznaczona jako przesylka biznesowa. Wiesz co moze sie z nia dziac? Chyba troche dziwne ze 10 dni jest sprawdzanie zbieznosci, widzialem ze na innych stronach trackingowych pokazuje przekazane przewoznika. Nie mam pojecia co sie dzieje bo nigdy wczesniej tak nie bylo

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Problem z przesyłką z Chin

Patrzyłam na ChinaPost i nie ma tym razem żadnego komunikatu o zwrotach.

Natomiast 3 główne przyczyny zwrotów to: zakaz wysyłki towaru za granicę, zły adres, odbiorca nie zapłacił unijnego haraczu.

Obecnie bardzo dużo jest wpisów na chińskich stronach o zwrocie paczki właśnie w tym samym miejscu co na załączonym trakingu... wiele osób pisze, że wysłało coś do Europy i paczka wróciła.

Cóż Kanton to nie jest dobre miejsce, tam często są takie sytuacje, przesyłka, która tam trafi potrafi nawet iść pół roku i dłużej. Też miałam podobną sytuację, dlatego lepiej przejść obok do Hongkongu i tam wysyłać, koszt ten sam w przeliczeniu.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Problem z przesyłką z Chin

Nie wiem co tu kombinować zwrot kasy i tyle ?!

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź