weryfikacja karty i płatnosc za przedmioty

kisiek
Użytkownik

witam,

mam pytanie odnosnie płatnosci pay pal...

otóż zakupiłam 3 przedmioty od sprzedawcy z USA i osiągnełam limit wysylania na koncie pay pal poddałam weryfikacji kartę kredytowa ale kodu nie otrzymalam juz 3 dni.wyslałam ponownie o usunięcie limitu na karcie ale martwię się tym,że zakupione przedmioty wisza w niezapałconych.jaki jest czas w którym musze zapłącic za przedmioty bez żadnych konsekwencji?jak yto najlepiej załatwić?

z góry dziękuję za pomoc

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Zaakceptowane rozwiązania (1)

jesli sprzedawca ma włączonego asystenta d/s zaległej płatności, to np. po 4 dniach włącza się asystent i masz 4 dni na zapłacenie, jeśli tego nie zrobisz, na Twoim koncie będzie wisieć nie rozliczona płatność, więcej tutaj http://pages.ebay.pl/help/sell/unpaid-item-assistant.html

 

jesli do paypala dodałeś kartę kredytową to czekaj na wyciąg z banku, bo ten kod przyjdzie na 100% i po wpisaniu kodu te sześć i pół zeta paypal zwróci z powrotem tak samo jak jednego zeta za dodanie karty kredytowej

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

kod znajdziesz na wyciągu z karty kredytowej, jeśli taki otrzymujesz pocztą wysyłany przez bank, również online w historii konta

 

kod ma mniej więcej taką treść expuse paypal i ten 4 cyfrowy kod

 

możesz dodać kasę na paypal dwoma sposobami

 

logujesz się na paypal, wchodzisz w zakładkę dodaj środki nast. doładuj konto (błyskawicznie) dalej sysyem sam poprowadzi lub dodaj środki z tym, że dane z paypal muszą się zgadzać z kontem bankowym. Robisz przelew ze swojego konta bankowego na paypak i kopiujesz wszystko co widzisz na czerwono (łącznie z identyfikatorem przelewu, każdy user ma inny identyfikator)

 

bezpieczna rama czasowa, za który musisz zapłacić za przedmiot to 4 dni

kisiek
Użytkownik

a co jesli nie zaplace w ciągu 4 dni? kontaktowałam się ze sprzedawca i uprzedziłam jak sprawa wyglada ale nie odpisał więc nie wiem jakie sa konsekwencje takiej zwłoki. wygląda na to że musze poczekac na ponowne przysłanie mi kodu czyli kolejne 3 dni robocze.

chodzi o to że osiagnełam limit na koncie pay pal i musze poczekać na ten kod.

dziekuje za odpowiedź.

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay