nie mogę płacić przez PayPal

ita007
Użytkownik

Witam. Mam problem dotyczący płatności przez paypal. Wchodzę na moje konto, wybieram "wyślij pieniądze", następnie "przedmioty wystawione w ebay, potem "realizacja transakcji w serwisie ebay", następuje przekierowanie na ebaya i w tym momencie cały czas mi wyskakuje: "Nie udało nam się załadować Twojego koszyka. Przejdź do strony Mój eBay, aby przejrzeć swoje ostatnie zakupy i płatności" Nr kodu błędu50054 Inną drogą, tj. "kupione"->"zapłać teraz"->przekierowanie na stronę PayPal też nie da rady, bo żądają ode mnie podania nr karty kredytowej, a ja mam tylko powiązane konto bankowe z kontem PayPal.Próbowałam również zapłacić za towar bezpośrednio z konta paypal,ale w momencie wyboru tej opcji wyskoczyły następujące komunikaty ->"Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania polecenia zapłać za przedmioty z serwisu eBay." ''Nie znaleziono żadnych przedmiotów wymagających zapłaty w tym momencie".

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (15)

Odpowiedzi (15)

aeluri13
Użytkownik

Miałam ten sam okrutny problem, który opisany jest na początku. I umordowałam się bardzo, żeby go rozwiązać, a oczywiście odpowiedź jest banalna, ale jak ktoś robi zakupy pierwszy raz, to oczywiście nic nie wie.

Wiec dla tych wszystich, który mają lub będą mieć ten problem i wpadną na ten temat. Piszę odpowiedż - WPŁACILIŚCIE ZA MAŁO PIENIĘDZY na PayPal.

Trzeba brać pod uwagę, że przelicznik walutowy jest wciąż zmienny. I mimo, że ja wpłaciłam za swój przedmiot i tak więcej pieniędzy niż było w aukcju, to już na drugi dzien, było to zamało o 40 groszy. A jeszcze na nastęny już zaduzo o 20 groszy i wtedy spokojnie mogłam bez nerwów zapłacić za niego.

Niby banał, ale żeby na to wpaść zajęło mi cały dzień i nigdzie nie znalazłam przydatnej odpowiedźi. Mądrzejsza o doświadczenia, będe zawsze wpłacać już dużo wiecej niż jest w aukcji :).

marcodado
Użytkownik

Problem polega na tym, że Saldo na paypal jest w walucie PLN. Wtedy gdy wysyłamy pieniadze w PLN przelicznik odrazu zabiera więcej pieniędzy. Trzeba nacisnąc "Konwenter walut" i zmienic walutę PLN na GBP. Wtedy wiadomo czy mamy dośc pieniędzy czy ewentualnie trzeba dodac środków. Po zrobieniu tego co tutaj napisałem powinno byc wszystko okej. Dowiedziałem sie tego poprzez infolinię. Lecz niestety płacimy w inny sposób niz kolega napisał. Wchodzimy na Ebay jesli mamy więcej przedmiotów to płacimy za 2 a jesli 1 to 1. Na E bay jest pokazane w historii co kupilismy i wybierami Zapłac. Wtedy wszystko sie powiedzie :]

seemen10
Użytkownik

Ja też miałem ten problem i to nie było za mało na koncie tylko trzeba było zalogować sie na @ do ktorego był przypisany ebay i wejsc w powiadomienie zakupionych rzeczy -> polecenie zapłaty i  przejśc całą procedurę czyli zalogowanie sie  na PayPal itd. . Dodam że robiłem zakupy po za granicami Polski i to mogło mieć duże znaczenie w tym całym zamieszaniu 😛 Pozdrawiam

Szybcij będzie zadzwonic:tel.paypal - 0801 386686

Czy na tej aukcji sprzedawca udostępniapłatnośc PP?

Dlaczego tak płacisz? prościej ze strony aukcj albo z faktury PP o jaką możesz poprosic sprzedawce.

a masz kasę na saldzie paypal?

Jeśli macie problem z wymaganiem numeru karty to zapraszam do mojego filmiku na temat płatności bez wymagania karty, jeśli się uda to zachęcam do poświęcenia minuty, wejścia w ten link i zostawienia łapki w górę, niech wszyscy wiedzą jak to zrobić 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=XYSAU2-V0qc

Otóż po pierwsze wyszukiwarka Internet Explorer, wyczyść historię + temporary internet files + ciasteczka. Należy wejść na Paypal i wykonać przewalutowanie na właściwą walutę (ja miałem problem z aukcją w dolcach amerykańskich). Uwaga: nie wystarczy zmienić waluty, żeby podstawową walutą, w której wyświetla się saldo były np. $. Należy dokonać PRZEWALUTOWANIA: Paypal/Moje konto/Profil/Więcej opcji/Moje pieniądze/Saldo konta Paypal/Waluty/Wymiana waluty/ ...wykonać przewalutowanie. UWAGA2: biorą za to ok. 2,5% od salda - proszę pamiętać uwzględniając odpowiednią wysokość salda (o br. kursie waluty nie wspominając). Po wykonaniu tej operacji u mnie poszło!

Mam podobny problem. 
Wcześniej wszystko było normalnie. Teraz pojawiłsię problem. 
Mam powiązane konto paypal z bankowym. Wszystko jest w porządku, w razie czego przelałem o 150 zł więcej niż potrzeba. 
Ale ciągle to samo, przy kliknięciu zapłać teraz za pomocą paypal wyskakuje mi: 
""Aby zapłacić za ten zakup teraz, powiąż ze swoim kontem PayPal kartę kredytową lub debetową.""
a nie mam karty.

Proszę o pomoc!!! 
Czy to może byc kwestia jakichś limitów ? 

monipassoa
Użytkownik

ja w ogole nie mogę placić kartą która jest zarejestrowana, nie mam mozliwosci wyboru jej, nie mam pojecia czemu..pewnie cos zle robie, ale co????

naładowałam tez konto, ale kiedy probuje zaplacic z niegp to dostaje komuniakat: Nie można zrealizować tej płatności, a Twoje konto nie zostało obciążone. Skontaktuj się z handlowcem w celu uzyskania dalszych informacji.
Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności

Niestety, w tej chwili nie możemy przetworzyć płatności za pośrednictwem Twojego konta PayPal. Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności (o ile jest dostępna).

Proszę o pomoc.

Witam! Pomożcie, potrzebuje pomocy, założylem konto na PayPal i nie mogę dodać karty bankomatowej, nie przyjmuje mi wogóle numeru konta pojawia się napis, że wpisałem nieprawidlowy numer a na początku wpisuje PL i dalej i numer, pomimo tego nie chce nadal mi przyjąć a muszę zaplacić za zakup, poradzcie co zrobić żeby dodać kartę?

bodzioklb
Użytkownik

Właśnie mam ten sam problem. Nie moge zapłacic za towar bo pojaiwa mi sie to samo. Próbowałem z innych przegladarek i nic nie pomaga, mam takze powiązane konto z paypal. Może ktoś już rozwiązał ten problem ?

polis197
Użytkownik

Należy powiązać konto ebay z Paypal i na odwrót Paypal z ebay. Powinno zadziałać:-)

Jak byś zmieniał przeglądarke to: Opera nie lubi Ebaya

napisz do Paypala to co tu napisalas

Odpowiedza za kilka dni na, lub nie na, temat a tymczasem uzyj innej przegladarki: np.firefox

moze ktos ze znajomych ma inna przegladarke lub mozna zainstalowac za darmo.

 

Np. Internet Explorer nie rozpoznaje od tygodnia certyfikatu autentycznosci Ebay.pl wiec moze cos podobnego zaistnialo w stosunku do Paypala?

 

 

ita007
Użytkownik

Zasiliłam konto paypal przez przelew z konta bankowego,ale i tak nie mogę zapłacić za towar...

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay