Płatność przez paypal z własnego salda

kolarzpiotr
Użytkownik

Witam,
mam pieniadze na paypal gotowe do oplacenia transkacji. Logując się przez ebay lub payapl i wybierając opcje płatnośći za towar nigdy nie wyświetla mi się możliwość zaplaty z salda rachunku. Dodam, że nie mam karty kredytowej i chce płacić tylko z salda paypal. jak to zrobić?

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Z salda PP zapłacisz wówczas, jeśli masz do zapłącenia złotówki na złotówki, € na € itd

jeśli masz na saldzie tylko € chcesz zapłacić w funtach to wówczas nie zapłacisz z salda, system automatycznie nie przewalutuje

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

old_timers01
Użytkownik

"zatem jak przelewam z (polskiego) konta bankowego na saldo PP powiedzmy 100zl to jak pozniej przekonwertowac na dolary czy euro zeby mozna bylo zaplacic za przedmiot??"

 

Na koncie paypal w zakladce moje konto jest glowna tabela,po prawej masz "Saldo PayPal:..." a po lewej stronie u gory tabeli jest link podpisany "Konwenter walut" Wchodzisz w ten link i tam wybierasz z lewej pod rubryka "przelicz walute" wybierasz kwote jaka masz zamiar przekonwertowac i nazwe waluty,ponizej masz "przelicz" klikasz i system sam przelicza podajac ponizej kurs wymiany i kwote juz przeliczona.Zatwierdzasz i po klopocie 😉

 

Pamietajcie ze przlicznik paypal jest niekorzystny,kurs jest duzo nizszy od oficjalnego w danym dniu .Przy malych kwotach wymiany nie jest to dotkliwe,ale przy wiekszych sumach czuc roznice.

 

Osobiscie nie polecam paypal i nigdy nikomu go nie polece,po tym co mnie spotkalo zawsze bede go krytykowal i odradzal.

 

UZYTKOWNIKU Pamietaj zanim zaczniesz korzystac z paypal jako kupujacy czy sprzedajacy przeczytaj ze zrozumieniem ich glupia i absurdalna umowe,poczytaj na forach i w necie,co ci grozi ze strony paypal i zastanow sie dwa razy za nim zaczniesz z nimi przygode,ktora moze skonczyc sie dla ciebie strata pieniedzy,strata nerwow i zdrowia a przede wszystkim czasu.Jest i bedzie to zmarnowany twoj czas,walka z wiatrakami.

Przekonalo sie juz o tym wielu uzytkownikow,wielu stracilo swoje pieniadze....

Pozdrawiam i nie polecam 😉

 

dzizik
Użytkownik

zatem jak przelewam z (polskiego) konta bankowego na saldo PP powiedzmy 100zl to jak pozniej przekonwertowac na dolary czy euro zeby mozna bylo zaplacic za przedmiot??

a

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay