Odrzucenie wniosku o zwrot pieniędzy

Dzień dobry

Zakupiłem w maju laptopa z USA. Sprzedający laptopa wysłał lecz nie podał danych kontakyowych do mnie dla firmy kurierskiej - On wybrał kuriera. Minął z miesiąc i skontaktowałem się ze sprzefającym który podał numer przesyłki. Fedex w odpowiedzi wysłał, że może się uda cofnąć sprzęt bo już jest na zwrocie. Minął tydzień i się nie udało. Ja pieniądze za podatek wpłaciłem fedex lecz było za późno. No i złożyłem wniosek o zwrot pieniędzy do ebaya. Następnego dnia sprzedający zrobił to samo. Czas leciał bo ktoś tam tosprawdzał od strony ebaya. I wow - zdecydował, że sprzęt otrzymałem. Dopiero po kolejnym miesiącu otrzymałem meilową wiadomość od fedexa, że przesyłka jest na zwrocie. Ale ebay zamknął mój wniosek z negatywną oceną jako bezzasadny. Fedex zlecił zwrotpodatku wpłaconego dla mnie a ebay nie odzywa się już w ogóle pomimo wielu wiadomości z mojej strony. Przedmiot jest zamknięty - laptop oferta. Ale pisałem już z trzy razy przez wiadomość o pomoc o też nic. Wysyłają, że się ktoś odezwie i tyle. Co mam zrobić. Laptop wartości sporej. Załatwiać sprawę przez adwokata czy co myślicie? Na wszystko są dowody. Meile fedexa itd.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (0)

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay