ebay.com- problem z ustawieniami wysyłki

anutka1981
Użytkownik

Witam. Mam założone konto na ebay.com i chcę sprzedać coś za granicę. Jednak gdy przygotowuję aukcję do wystawienia pojawia się problem z ustawieniem przesyłki. Ebay koniecznie się upiera na ustawienia UPS albo USPS i nie wiem jak to obejść. Wiem, że jakoś można bo widuję na ebay.com aukcje z całego świata. Jak to zrobić?

Pokaż cały temat
old_timers01
Użytkownik

Witam

Masz zalozone konto na ebay.com czy konto zalozone w polsce a jedynie zalogowalas sie na swoje polskie konto poprzez ebay.com ?

 

Jezeli korzystasz z opcji drugiej to tylko wybierzesz opcje wysylki miedzynarodowej,a w tabeli do wyboru jest dluga lista sposobu wysylki.

O ile dobrze pamietam to jest na dole tej listy do wyboru wysylka zwykla czy ekonomiczna.Wybierasz czas dostawy i kwote wysylki.

Jezeli korzystasz z opcji pierwszej to nie wiem,byc moze masz do wyboru tylko to co jest dostepne z terenu stanow zjednoczonych.

 

A tak na marginesie,to za nim sprzedaz co kolwiek,to radze zaopatrzyc sie w jakis rachunek na sprzedawany przedmiot ewentualnie umowe kupna sprzedazy z kolezanka lub sasiadem.Po sprzedazy i otrzymaniu platnosci od kupujacego po przez paypal,zlodziejski paypal zablokuje ci te platnosc na 21 dni i bedzie wyuszal od ciebie faktur,rachunkow,umow kupna sprzedazy.

Poza tym beda chcieli numeru wysylki z centrum monitorowania przesylek czyli potwierdzenia nadania przesylki oraz strony,na ktorej beda mogli sprawdzic status tej przesylki.Wiec wysylaj z potwierdzeniem odbioru i z mozliwoscia sledzenia przesylki.

 

Musisz tez liczyc sie z duzym ryzykiem,a jakim to bedziewz wiedziala po przeczytaniu kilku postow na temat zlodziejskiego paypal i jego nieuczciwych praktyk.

Pozdrawiam i zycze powodzenia.

😉

 

 

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań