\witam, Prosze o zdjęcie limitu sprzedazy na ebay.com, aktualnie moge wystawic tylko 10 aukcji w ciagu 30 dni a chciałbym wystawic 1000 .

oldpost34781
Użytkownik

Witam,

Co mam zrobić abym mógł wystawiać bez limitu sprzedaży na ebay.com, aktualnie mogę wystawiać 10 aukcji na miesiąc , a chciałbym wystawiać 1000 aukcji na miesiąc.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam,

Stanisława Skwara

Pokaż cały temat

Witam Wszystkich 

Zapomnij mam towaru za ponad pół milona Euro i wszystkie moje skelpy są zablokonwane limitami 

nie masz szans żeby poprawić ten limit sprawę należy odrazu kierować do dobrego adwokata bo inaczej nic z tym nie zorbisz 

jest to jakiś chory przepis wprowadzony przez jakiegoś idiotę ! np. prowadząc sklep usuwasz towar ponieważ - Został sprzedany w innym sklepie, został zniszczony, zaghinoł lub nie masz już zapasów i co teraz ? a to że Ebay nalicza ci Problemy (Anulowane transakcje) i wystarczy 5x anulowanych przez ciebie tranakcji i masz Limit 🙂 to jest normalne ?? NIE

to jak ktoś wlazł by ci do sklepu i mówił co możesz sprzedawać a czego nie to możesz ściągnąć z regału a to nie 

Tagedia mówie ci bez adwokata nic tu się nie zdziała 

ja mam obecnie 4 sklepy tylko na Ebay z którego w jednym Miałem PowerSteller i Top Bewertung 

a teraz mam limity i podziękowania od Ebay za to że przez 10 lat zarabiali na mnie miliony !

Pozdrawiam Magdatom-Car T.Kaczalko

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań