anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

eBay okradło mnie na 550 euro i chce jeszcze więcej

Proszę o pomoc bo już nie mam sił jak rozwiązać tą sprawę. 

Sprzedałem trzy komputery przez eBay nagle sobie wymyśli blokadę konta. Okazało się że niby na moje dane było konto kiedyś jakieś i nie mogę sprzedawać co jest nie prawda. Dwa komputery dotarły wszystko okej mam odzew od kupujących że wszystko jest okej.  Z jednym byl problem kurier dostarczył go sąsiadce. Kupujący zgłosił spór 13 lutego ja odpowiedziałem że zglosze to do DHL i znajdziemy rozwiązanie. Dzień później podałem imie i nazwisko kupującemu kto odebrał przesyłkę i okazało się że to sąsiadka. 14 lutego mi to potwierdził w wiadomości mam zdjęcia jak ten komputer jest u niego wysłał mi je. I 16 lutego eBay zamyka spór pobierając mi 550 euro zwracając kupującemu. Składam odwołanie, a oni ze nie dostarczyłem śledzenia więc zwrócili kupującemu za komputer. Wysyłam im korespondencję potwierdzenie od kupującego że ma ten komputer a oni ze podtrzymują swoją decyzję. Co jest jednym wielkim żartem. Dodatkowo wspomnę że pisałem o tym śledzeniu czemu się nie aktualizuje jak dodam numer śledzenia w eBay z DHL dostałem odpowiedź że nie jest zintegrowane z serwisem i jakbym otrzymał ostrzeżenie o opóźnionej wysyłce żebym napisał to je usuną. Co chwilę odpowiada mi inna osoba co raz to większe bzdury. Czekam na wypłatę za pozostałe dwa komputery a Pani miła z obsługi na próbę mojego odwołania od sporu pisze mi że środki zostaną opóźnione o 170 dni lub dłużej ( dłużej to znaczy ile rok dwa trzy ). Zamierzam zgłosić sprawę na policję co pewnie nic nie da.  Czy jest jakiś kontakt do kogokolwiek z eBay obsługi z Polski z kim mogę wyjaśnić tą sytuację a nie co chwilę odpisuje mi inna osoba totalnie nie na temat. A i nie mogę otworzyć nowego tematu bo zablokowali mi taką możliwość kontaktu z supportem. Polecam eBay każdemu 10% prowizji i kasy za sprzedaż nie zobaczycie 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

eBay okradło mnie na 550 euro i chce jeszcze więcej

Podobno na FB jest ludzki kontakt z Ebay

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

eBay okradło mnie na 550 euro i chce jeszcze więcej

skoro masz takie problemy z eBayem, to może spróbujesz zadzwonić na infolinię? Może w końcu uda się porozmawiać z kimś kompetentnym, kto pomoże Ci wyjaśnić tę sytuację. Zwykle mają jakieś numery kontaktowe na swojej stronie internetowej, więc spróbuj poszukać. Może ktoś w końcu zrozumie, co się dzieje i pomoże Ci rozwiązać ten burdel

😊 

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

eBay okradło mnie na 550 euro i chce jeszcze więcej

Witam.Zapij woda......To od lat stosowane przktyki przez ebay i paypal,bez wzgledu co im wyslesz na swoja obrone to i tak taktuja cie jak oszusta.Szkoda nerwow i czasu,tylko desperaci handluja na ebay i allepadalcu dokladajac do biznesu albo emeryci chcacy dorobic.......

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź