Zmiana numeru rachunku

Zmiana numery rachunku i zablokowane konto, bo na nowym koncie brak adresu w wyciągu. Próba powrotu do starego konta zakończona niepowodzenie. Support przestał kompletnie odpowiadać. 500 transakcji, 3 lata w serwisie i 100% pozytywnych komentarzy. Nie mogę wypłacić ponad 500 euro za przedmioty wysłane. Jakieś pomysły gdzie to zgłaszać wśród polskich instytucji? 

Dziękuję i pozdrawiam

Exporterro

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Zmiana numeru rachunku

Tu, na forum, był wpis i rada jak sobie poradzić w podobnej sytuacji.

Można adres dodać samemu do formularza. Można również zaczernic transakcje jeśli widoczne czy inne info które niepotrzebne

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Zmiana numeru rachunku

W tym wypadku trzeba sobie zamówić wyciąg z banku, taki żeby były na nim te dane. Mnie też całkowicie olali i pieniądze były długo zablokowane. W banku takie coś kosztowało 40zł, ebay też powiedział że pieniędzy nie zwróci, że mam sam za to płacić, ponieważ oni mają teraz taki kaprys żebyś ty robił to co oni chcą i basta. Pytam jakim prawem. Podali rozporządzenie unijne o cyfryzacji, przeczytałem. W tym punkcie rozporządzenia pisali że domaganie się takich danych nie powinno generować dodatkowych kosztów. Na to ebay odpisał że ich to nie interesuje, bo oni teraz zgodnie z nowymi rozporządzeniami są jak bank i mogą robić co chcą (bo są instytucją finansową podobnego rodzaju). Niemniej tego typu rozporządzenia są IMO nieważne ponieważ kolidują z lokalnym prawem i lokalnymi konstytucjami krajów (konflikty kompetencyjne władz). W takim wypadku korporacje posługują się prawem takim jakie im pasuje, a jeżeli jakieś im nie pasuje, to wybierają inne prawo.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Zmiana numeru rachunku

Już kilka lat temu pisałem, że to jest Mafia i gangsterzy.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź