USPS wprowadził super ulepszenie...

... teraz jak kupujący nie odebrał przesyłki i paczka wraca do Ciebie, to już tego nie widać w trackingu.

 

Sprawdziłem dwie wracające przesyłki, wcześniej widniał status że notice left. Teraz nie ma żadnej informacji (paczki już w Polsce) tylko napis:

 

Tracking information is not available at this time. Please check back later or double-check the tracking number entered and try again.

 

Super.... Trzeba zacząć robić screeny....

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

USPS wprowadził super ulepszenie...

czasami nie chodzi o przekroczenie 30 dni tak samo jak na emonitoringu?

 

nie wiem czy pamiętasz ale w rosyjskiej poczcie kiedyś 2-krotnie sprawdzenie trackingu kasowało go z systemu,jaja jak berety...

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

USPS wprowadził super ulepszenie...

Dzięki za odpowiedź.

 

Minęło 15 dni odkąd pojawił się status "Notice left", natomiast od dzisiaj te przesyłki są widoczne w trackingu poczty polskiej.

 

Będę sprawdzał przy kolejnych.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

USPS wprowadził super ulepszenie...

Dokładnie tak jak piszesz. Ostatnio kupujący załozył spór, że nie otrzymał przesyłki.

Na USPS przez chwilę miale informację, że przesyłka lezy 27 dni i kupujący nie odebrał i za chwile wróci do Polski. Był na pomarańczowo spory komunikat. Wszedłem aby zrobic screen i amba brak..

Potem tylko, że w trakcie doręczenia.

No nic pieniędzę zablokowane koresondencja non stop z kupującym w USA. Po mojej interwencji kupujacy szukał po całym mieście paczki bo tłumaczył, że jest kilka Urzędów Pocztowych. U mniew w Wąchocku  🙂  jest jeden ale mój kolega miastowy ma ich aż 50 i nie mieszka w Philadelfi.

Także wystarczyło iść na ten gdzie nadana przesyłka numer Urzędu jest w adresie.

Jakoś się dogadaliśmy choć on ciągle nie miał czasu odebrać.

 

Po cholerę te spory jak mozna napisac maila o co chodzi.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź