anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayPal zabrał mi kasę z konta, kupujący nie odebrał paczki

marowit79
Użytkownik

Witam serdecznie, mam taki problem, wyslalem paczkę do Niemiec, po około 14 dniach kupujący zlożyl spór w Paypal że nie otrzymał przesylki.Dowody nadania wysłałem do kupującego i do Paypal.Po około 3 tygodniach wrócila do mnie paczka jako 2 x awizowana i kupujący jej po prostu nie odebrał w terminie. Paypal zabral mi z konta pieniądze i oddał kupującemu. I tu jest problem za wysyłkę do niemiec zapłaciłem 35zł i za powrót paczki rownież 35zł. Jestem 70zl w placy miał ktoś podobną sytuację z Paypalem.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

PayPal zabrał mi kasę z konta, kupujący nie odebrał paczki

to standardowa procedura paypal, gdy kupujacy otwiera sprawe


 


czy przesylka byla poprawnie zaadresowana?


 


czy sprawa zostala juz zamknieta? jesli nie, to sprobuj upomniec sie o koszt wysylki przedstawiajac np. skan dowodu awizowania itp.


 


dodaj sobie tego kupujacego do listy zablokowanych na przyszlosc

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

PayPal zabrał mi kasę z konta, kupujący nie odebrał paczki

+ na przyszłość dodawaj traking (list polecony / paczka) na stronie z przedmiotem


 


wchodzisz w szczegóły przedmiotu i tam masz odnośnik podaj informacje z systemu monitorowania przesyłek


 


to jest pierwszorzędna informacja dla paypala

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

PayPal zabrał mi kasę z konta, kupujący nie odebrał paczki

marowit79
Użytkownik

Witam ponownie, dziękuję za odpowiedzi


-tracking był dodany w paypal


-paczka była poprawnie zaadresowana


(Wysłałem również zdjęcia i do kupującego i do Paypala numeru nadania i paczki)


PayPal twierdzi że skoro kupujący nie otrzymał paczki to zwrot jak najbardziej się należy kupującemy i to 100%


Ktoś miał taką sytuację jak ja? No przeciż to nie moja wina,że kupujący nie odebrał paczki, a koszta wysyłki i powrotu ponoszę  ja.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

PayPal zabrał mi kasę z konta, kupujący nie odebrał paczki

ja kiedyś miałem podobną sytuację, że kupujący nie otrzymał przesyłki i obsługa poradziła mi, że mam 45 dni na odwołanie się od decyzji, ale na czym to polega to nie wiem, bo machnąłem na to ręka

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź