anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolejny wątek nt sprawiedliwości wg ebay

Facet z Emiratów Arabskich kupił przedmiot,kupił bo zapomniałem zablokować tego kraju w DE  (poprzedni klient i problemy)

Podał błędny adres do wysyłki,przesyłka natychmiast wróciła,na zwrocie etykieta poczty "niekompletny lub nieprawidłowy adres"

 

https://www.epg.ae/esvc/services/track/index.xhtml?mail_id=RR922468948PL&pageid=MAINMENU_TRACKNTRACE...

 

Oddałem pieniądze,nie zakładał sporu.

 

Wysłałem mu fakturę na wiekszą kwotę (moja strata zrekompensowana),zapłacił i podał nowy adres.Przesyłka doszła i kupujący wystawił mi neutrala za transakcję która nie została zrealizowana z winy kupującego na portalu

 

'Absolutely poor in communication"

 

Nie spełnia ona mianowicie warunków wymienionych w zasadach eBay odnośnie usuwania opinii.

 

 

ja was też p...... zdrawiam.....

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Kolejny wątek nt sprawiedliwości wg ebay

sprawiedliwość ebay jest troche jak sprawiedliwość spoleczna - oba te hasła ze sprawiedliwościa nie maja nic wspólnego.

 

Istnieje pojecie  sprawiedliwość  i sprawiedliwość społeczna  ale oba te hasła oznaczaja co innego.

Sprawiedliwosc to sprawiedliwość

Sprawiedliwosc społeczna to zabieranie tym bardziej zaradnym którzy cos tam maja i generalnie  łupienie ich w imie tzw sprawiedliwość społecznej.

A teraz doszedł nowy termin sprawiedliwość ebay ktory wiadomo że ze sprawiedliwością nie ma nic wspólnego, chodzi tylko o wyciaganie od sprzedawaców jeszcze wiekszych pieniedzy lub kosztem sprzedawaców ebay chce utrzymywac jak najwieksza ilosc kupujacych by nabijac sobie kase (ale płaci za to tylko sprzedawca)

 Jak sprzedawca  usłyszy sprawiedliwosc ebay to sugeruje uciekac jak najdalej..... bo na bank bedzie wydojony.

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Kolejny wątek nt sprawiedliwości wg ebay

To prawda. Mnie też ta sprawiedliwość się przydarzyła. Rozwaliła mi się płyta CD w napędzie i uczciwie oddałam pieniądze PayPalem. Jakież było moje zdziwienie jak do straty związanej z płytą doszły mi koszta zwrotu pieniędzy i odmowa zwrotu prowizji z e-bay. Tak to wygląda - nieszczęśliwy przypadek i uczciwość sprzedawcy jest karana przez system PayPal i system prowizji e-bay.Pora się zwijać.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Kolejny wątek nt sprawiedliwości wg ebay

Dokładnie, jeśli chodzi o zwrotu prowizji to jesteśmy dymani jak się da.

 

Co do ochrony sprzedających to poprostu nie istnieje coś takiego. Kupujący święta krowa.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Kolejny wątek nt sprawiedliwości wg ebay

jeszcze odnośnie zwrotu prowizji,transakcja nie doszła do skutku z winy kupującego,poprosiłem go o anulowanie transakcji,kupujący odmówił.Napisałem do ebay o zwrot prowizji i nie dostałem ŻADNEJ odpowiedzi.

Kupujący po zwrocie pieniędzy domagał się ponownej wysyłki na nieprawidłowy adres.Później domagał się odpowiedzi w czasie gdy miałem ustawiony urlop i za granicą.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Kolejny wątek nt sprawiedliwości wg ebay

Pisz w takich sprawach na chat ebay uk, oni są jeszcze w miarę ogarnięci i nieraz mi zwrócili prowizje kiedy boty z ebay pl pisały że nic mi się nie należy i mam płacić im za niesprzedane przedmioty. Support na ebay pl wogle nie istnieje.

 

http://ocsnext.ebay.co.uk/ocs/cusr?query=1471&levelHierarchy=2a2a1

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź