Ebay.de sprzedarz

Cześć , mam konto na ebay com , ostatnio zaznaczyłem opcje na ebay uk . Chciałbym też wejść na ebay.de . Czy mam od nowa wystawić na ebay de te same  aukcje tylko że  po niemiecku, czy jest jakaś opcja którą można zaznaczyć ? I czy jak wystawie te same aukcje co na ebay com w ebay de to te aukcje będą podwójne ? Może mi ktoś pomóc bo już się w tym pogubiłem 

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Ebay.de sprzedarz

Aukcje beda podwojne co jest sprzeczne z regulaminem.

 

Jak na razie tylko na .com i .uk mozna wystawic z widocznoscia na obu za drobna oplata

 

Twoja aukcja jest widoczna na kazdym Ebay, czesto w wyszukiwaniu zaawansowanym ale i w normalnym wyszukiwaniu moze sie pojawic w wynikach.

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Ebay.de sprzedarz

Dziękuje za odpowiedz . Czytałem o wysyłce i zastanawiam się czy wszystko jest ok . Ostatnio zmieniałem wysyłke zagraniczną na darmową i nie wiem czy ustawiłem to dobrze bo sprzedarz spadła a głownie sprzedaje za granice . Czy mógłybyś sprawdzić aukcje i ocenić czy coś jest do poprawy ? Konto mam od wielu lat ale było ustawiane przez kogoś innego a teraz musze radzić sobie sam , ale jak widać nie za bardzo daje rade . 

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Ebay.de sprzedarz

Napisz mi po Polsku bo ten tekst co masz jest w pelni zrozumialy
 
 
 
please note that the stripes are colored individually and may appear slightly
different from what you see in these photos. It also depensates on monitor type and settings.
 
-Thickness about 2.5-3mm
Belt length 125/75 mm
 
-Fired by natural compounds, no chromium or other harmful combination.
This is very important for products that come into contact with human skin.
 
- Covered with a water and dirt protected layer.
 
 
-Painted, waxed and impregnated with the best compounds on the market.
 
 
- We put high quality stainless steel in the pictures
                         SHIPPING: ALL STRAPS OVER THEIR MADE AND SHIPPED WITHIN 24 HOURS
 
Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Ebay.de sprzedarz

tzn. tekst ktory opublikowales nie jest w pelni zrozumialy, tlumaczenie jest bledne.
Napisz po Polsku to przetlumacze - mieszkam od 35 lat w USA
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź