Canada Post nie śledzi?

Hej,

działa Wam Canada Post? Jaki numer bym nie wpisał to nie wyświetla śledzenia? Czegoś nie wiem?

 

 

BTW:

pracuje od 2 miesięcy nad stronką, tak żeby mi ułatwiło troche życie. Pobieram sobie sprzedane przedmioty, ceny, adresy kupujacych z maili od paypala i automatycznie wystawia mi fakturki (przelicza z USD, EUR, CAD i jakie tylko sie trafią waluty po aktualnym kursie na PLNy) + manualne wystawianie pojedynczych faktur, kursy pobiera automatycznie + możliwość wpisania manualnie, statystyki ile wydaje na kurierów, ile innych kosztów, jakie najczęściej sprzedane produkty, do tego stany magazynowe, dodawanie nowych produktów itd, do tego adresy kupujących ładuje mi na szablon do druku + do książki nadawczej, każda druknięta książka ma kod kreskowy, potem czytnikiem go odczytuje i wyskakuje mi formularz do wprowadzenia kodów śledzenia, po wprowadzeniu automatycznie śledzenie usps, poczta i fedex. Mam infomację, ile zostało dostarczonych, ile ma "Notice Left", ile zatrzymanych przez Urząd Celny itd.

Dobrałem się do śledzenia Canady ale nie działa mi żaden numer 😕

 

Wrzuciłem screeny jakby chciał ktoś luknąć (wszystkiego nie moge pokazać).

 

Zrzut ekranu z 2015-10-01 21:44:36.png

 

Zrzut ekranu z 2015-10-01 21:35:39.png

 

Zrzut ekranu z 2015-10-01 21:32:33.png

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Canada Post nie śledzi?

Hej

Dawno Cię nie było, wysłałem co prawda do Kanady ale globalem i dość dawni

https://www.canadapost.ca/cpotools/apps/track/personal/findByTrackNumber?execution=e1s1

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Canada Post nie śledzi?

Hej,

wreście mam kogoś do pomocy i pierwsze miesiące odpoczywałem, że tak powiem, a później zacząłem pracować nad stronką.

 

No właśnie nie działa, sprawdzałem na numerach które jeszcze nie doszły do CA, które już doszły ale nie dostarczone, i te które dostarczone.

 

 

 

Zrzut ekranu z 2015-10-02 06:55:08.png

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Canada Post nie śledzi?

Hej

 

No niestety nie śledzą, ale 17track.net i trackitonline.ru sledzi

 

tylko nie wiem czemu przy R nie ma śledzenia a przy globalach jest full tracking

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Canada Post nie śledzi?

listy R generalnie za granicą nie musza podlegac trackingowi (!)  może być punkt startowy i koncowy (doręczenie/ zwrot ) a końcowy tez nie zawsze jest wczytany do systemu

 

tylko w przypadku reklamacji Poczta Polska  może uzyskać dodatkowe info gdzie przesyłka ZNIKNEŁA

 

 

paczki pocztowe  mają tracking  start - uc - przekazanie do dor. -doreczony

 

kurierskie / expressowe  wszstkie punkty przekazywania paczki...

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Canada Post nie śledzi?

bzdury piszesz, bo wszystkie są dokładnie sledzone co widac na trackingu trackitonline.ru

 

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź