anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada kupujących z niska liczba komentarzy e bay

Witam,
Mam do was takie pyt. Czy istnieje możliwość blokady kupujących na Ebayu, którzy są nowo zarejestrowanymi użytkownikami oraz z niską liczbą komentarzy? Gdyż prowadzę sprzedaż na tym portalu i dokonano płatności nieautoryzowana kartą płatniczą a wysyłkę prowadzę poprzez mail.

Sam pp poinformował mnie, że jeśli jest taka sytuacja ma miejsce to środki, które przelał mi kupujący wracają z powrotem a ja jestem stratny koszt aukcji + przedmiot

Proszę o odpowiedz

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Blokada kupujących z niska liczba komentarzy e bay

przy wystawianiu aukcji na samym dodle masz dodaj inne informacje z boku masz dodaj lub usun opcje ptaszkujesz wymagania dot kupujacych zatwierdzasz i wybierasz co cie interesuje

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Blokada kupujących z niska liczba komentarzy e bay

jest taka mozliwośc bloady max do 5 opinii

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Blokada kupujących z niska liczba komentarzy e bay

przy wystawianiu aukcji na samym dodle masz dodaj inne informacje z boku masz dodaj lub usun opcje ptaszkujesz wymagania dot kupujacych zatwierdzasz i wybierasz co cie interesuje

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Blokada kupujących z niska liczba komentarzy e bay

Mogłbys podesłac screena gdzie tego szukac lub napisac przy wysttawianiu gdzie taka opcja ?

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Blokada kupujących z niska liczba komentarzy e bay

Już znalazłem tę opve mam nadzieje,że to uchroni mnie przed oszustwami 

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Blokada kupujących z niska liczba komentarzy e bay

Niestety dalal pseudo kupujący dokonuja transakcji z kradzionych kart kredytowych prosze was o pomoc jak temu zapobiec bo nic nie przychodzi mi do glowy 

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź